Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Xbox Series X: yeni nesil özel dinamik arka planlar ortaya çıktı

Xbox Series X: yeni nesil özel dinamik arka planlar ortaya çıktı

Her ikisinin de serbest bırakılmasıXbox Series XvePS5yaklaşıyor ve yeni konsollar yeni kullanıcı arayüzleri anlamına geliyor. Sony, Microsoft'u geride bıraktı.PS5’in kullanıcı arayüzü, bir dizi yeni özelliğe ve elden geçirilmiş bir Ana Ekrana sahip.


Bununla birlikte Microsoft, Xbox Series X hakkındaki haberleri derinlemesine performans analizine odaklanmış durumda tuttu ve konsol henüz benzeri görülmemiş bir şekilde övünüyorfısıltı kadar sessiz yeni nesil performanse, aynı zamanda Xbox Series X hacimli mini buzdolabı benzeri tasarımı çevreleyen memleri kucaklayarakşaşırtıcı derecede havalı bir derece.

Ancak bugün Microsoft, Xbox Series X ve Xbox Series S’nin yeni kontrol paneli tasarımının üzerindeki kapağı kaldırdı. Donanım hakkında daha fazla bilgiyi şurada okuyabilirsiniz:Xbox Series X incelemesi.

  • PS5 ön siparişleri: PS5 nereden alınır
  • PS5 Punisher sürümü kesinlikle İNANILMAZ görünüyor
  • Atari, PS5 partisini yepyeni bir konsolla çökertti

Baş program yöneticisi Harrison Hoffman, Microsoft'unResmi Yeni Nesil Çözüm Yoluvideo. Yeni gösterge tablosu tasarımını 'basitleştirilmiş, optimize edilmiş ve rafine edilmiş' olarak tanımlayarak, yeni kullanıcılar için daha erişilebilir hale getirerek, yükseltmenin takdir edeceği kullanışlı özellikler sunuyor.

Xbox Series X ve S, yeni nesil konsollara özel yepyeni dinamik arka plan özelliğine de sahiptir. Bu, nihayet Sony’de uzun süredir mevcut olan özelliği getiriyorPS4(ve muhtemelen PS5'te) Microsoft’un Xbox konsollarına.


Sistem renk seçeneklerine göre temalı iki dinamik arka plan piyasaya sürülecek: siyah / yeşil ve beyaz / yeşil; Microsoft daha sonraki bir tarihte daha fazlasını eklemeyi planlıyor.

  • En iyi itme egzersizleriyle büyük kollara ve göğüslere sahip olun
  • En iyi güzellik şenlik takvimleri: tasarımcı markalarından birinci sınıf şenlik takvimleri

Xbox Panosuna ek olarak, Xbox Mağazası hem tasarımı hem de performansı açısından revize edildi. En önemlisi, Xbox Series X ve Xbox Series S'de bulunan yeni ağ donanımı, yüksek hızlı internet bağlantılarında büyük ölçüde geliştirilmiş indirme hızlarına izin vermelidir.


Microsoft'un Xbox Series X kullanıcı arayüzünde yaptığı değişiklikler, Sony tarafından PS5'in kullanıcı arayüzü için yapılanlar kadar şiddetli olmasa da, kullanıcı deneyimine getireceği iyileştirmeler apaçık ortada ve uygun bir yeni nesil hissi getirmelidir. Xbox Serisi konsolu satın alan herkes.

SahipleriXbox OneKonsollar bu yeni tasarımı hemen şimdi deneyimleyebilir, mevcut en son güncellemeyi uygulamış olmaları koşuluyla, onu Series S ve Series X'te kullanmanın kolaylığını engelleyebilir.


Bugünün en iyi Microsoft Xbox Series X fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz