Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Xbox Series X ön sipariş gecikmeleri: Amazon bunu Noel için zamanında yapmayı vaat ediyor

Xbox Series X ön sipariş gecikmeleri: Amazon bunu Noel için zamanında yapmayı vaat ediyor

OnunXbox Series XveXbox Serisi Sbugün lansman günü ve yerleştiren bazı müşterilerön siparişleryeterince şanslıydımkonsollarını erken al, bazılarınız daha şenlikli bir sürpriz için içeri gireceksiniz.


Amazon, Xbox Series X ön sipariş müşterileriyle iletişime geçerek konsollarını bugün - hatta bu hafta bile alamayacaklarını bildiriyor. Şu anki haliyle, bazılarınız Noel civarında bir teslim tarihine bakıyor olabilir.

  • Son Dakika!Nokia, çok sevilen bir klasiğin bu 100 $ 'lık yeniden başlatılmasıyla iPhone 12 ile alay ediyor
  • Lansman gününde PS5 nasıl edinilir: PS5 ön siparişi yok mu? Sorun değil!
  • Xbox Series X ve Series S bu perakendecilerde yeniden stokta
  • Samsung Galaxy S21 Ultra kamera, yeni iPhone 12 hızlanma teknolojisiyle bir yumruk atıyor

@ Wario64 - Seri X'imi bir süreliğine alamayacağımı belirten bir Amazon e-postası aldım ... pic.twitter.com/zM8wah8SnZ9 Kasım 2020

Bir müşteritweet attıAmazon ABD'den aldıkları ve Xbox Series X'lerini en geç 31 Aralık'a kadar alacaklarını ve çevrimiçi perakendeciye malları teslim etmek için cömert bir pencere açacaklarını bildiren bir e-postayla. Bu örnekte, ön sipariş 22 Eylül'de yayınlanır yayınlanmaz verildi.

Sorun, Amazon'un siparişlerini yerine getirmek için yeterli envantere sahip olmaması gibi görünüyor. E-posta, web sitesinin konsolu 'Kasım ve Aralık aylarında daha fazla envanter'e girdikçe' önümüzdeki haftalarda 'göndereceğini belirtiyor.


Amazononaylanmışbunu Twitter'daki başka bir müşteriye, anlaşılır bir şekilde hiç iyi düşmeyen bir 'yüksek talep'ten bahsederek.

KonuAmazon'un ön sipariş müşterileriyle nasıl başa çıkacağını bilselerdi ön siparişlerini başka bir yere verebileceklerini söyleyen öfkeli kullanıcılarla dolu ve ön siparişlerin söz verilen bir lansman günü teslimatıyla satıldığına dair hayal kırıklığını ifade ediyor. buluşamaz.

Bu arada, Walmart yerine getirmek için mücadele ediyor gibi görünüyorPS5ön siparişler, ancak paylaşılan e-postanın durumu daha az kötü olsa daTwitterBu konsolun 'beklenenden bir veya iki gün sonra' gönderileceğini söylüyor.


Microsoft ve Sony daha fazla sistem yapmak için çabalarken, en azından oyuncuların konsollarını Noel'e kadar almalarını umabiliriz, ancak uyarılalım! Xbox patronu Phil Spencer, yeni nesil donanıma olan talebin arzı geride bıraktığını ve olacağını söyledi.'ay' kıtlık. Sony'den Jim Ryan,aynısını söylediPS5 hakkında, yani ön sipariş vermiş olsanız da olmasanız da, uzun süre bekleyebilirsiniz.

Bugünün en iyi Microsoft Xbox Series X fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:Metre