Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Xbox Series X stoku: Bu paket, yarış oyunu sevenler için mükemmel

Xbox Series X stoku: Bu paket, yarış oyunu sevenler için mükemmel

NSXbox Serisi Xhala elde etmek oldukça zor, ancak yarış oyunu hayranlarına yönelik bu paket dahil olmak üzere daha fazla stok görüyoruz. Xbox Series X yarış direksiyonu paketi, konsol, iki Xbox kablosuz kontrol cihazı ve bir Thrustmaster TMX Yarış Direksiyonu içerir.

Tüm caboodle için fiyat etiketi 689 £ 'dır. Konsol tek başına 450 sterline, bağımsız denetleyici ise 55 sterline satılıyor. Yarış direksiyonunu yaklaşık 200 £ karşılığında ayrı olarak alabilirsiniz, böylece toplamda yaklaşık on kişi tasarruf edersiniz. Anlaşmadaki değer açıkça Xbox Series X, çünkü çok az arz ve çok talep var - ve şimdi satın alabilirsiniz.Box.co.uk.

Xbox Series X + Ekstra Xbox Kablosuz Oyun Kumandası + Thrustmaster TMX Yarış Direksiyonu
Bu, bir yarış direksiyonu aramıyor olsanız bile harika bir fırsat çünkü Xbox Series X altın tozu gibi. Paket, her şeyi ayrı olarak satın aldığınızdan biraz daha ucuzdur, ancak iyi şanslar çünkü Xbox Series X'i genellikle hiçbir yerde stokta bulamıyorsunuz. Paketi satın alın; direksiyon sizde kalsın, satılsın – bu satıcının seçimidir. Ancak şu anda bir Xbox Series X'i bu şekilde alabilirsiniz.


Pingtwitter, yıllar içinde birkaç Thrustmaster yarış direksiyonunu inceledi.Thrustmaster T-GTtam beş yıldız verdik. Thrustmaster TMX şu anda neredeyse beş yıldızla Amazon'da ve incelemeler kuvvet geri bildirimi hakkında fışkırıyor, bu nedenle kurtulmakta zorlanacağınız düşük bir ürünle takılıp kalma konusunda endişelenmenize gerek yok. asla kullanmayacağım.

Yarış oyunlarıyla ilgileniyorsanız, paket tam size göre. Thrustmaster TMX, ayarlanabilir kuvvet geri bildirimi, ayarlanabilir açı (270°'den 900°'ye kadar) ve dahili belleğe ve yükseltilebilir bellenime sahiptir. Aynı zamanda, karışık kayış-kasnak ve dişli sistemi ve bu düzeyde sağlamlık için metal bilyalı rulman aksı sayesinde işleri sorunsuz ve sessiz tutar.


Öyleyse, bir kıpırdanma yapın ve yeni nesil aramanızda hala zorlanıyorsanız Box.co.uk'ye gidin. Bağımsız konsolu beklemeyi tercih ediyorsanız,Xbox Series X stok takipçisigüncellemeler için.

Günümüzün en iyi Xbox Series S ve Microsoft Xbox Series X fırsatlarıXbox Serisi S Microsoft ABD 299,99 $ Fırsatı Görüntüleİndirimli Fiyat Xbox Series S - 512GB SSD... Amazon $385.82 $363 Anlaşmayı Görüntüle Xbox Series S Amazon $387.81 Anlaşmayı Görüntüle Xbox Series S İkili Paket... Amazon $449 Anlaşmayı Görüntüle Daha Fazla Anlaşma Göster En iyiyi bulmak için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Fiyat:% s