Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Microsoft exec, Xbox Series X stok sorunlarının aylarca bitmeyeceğini söylüyor

Microsoft exec, Xbox Series X stok sorunlarının aylarca bitmeyeceğini söylüyor

Bir Xbox Series X'e sahip olmak isteyen Microsoft hayranları, bir Microsoft yöneticisinin tedarik sorunlarının Haziran ayına kadar uzayabileceğine dair bombayı bırakmasıyla birlikte, bir Xbox Series X'e sahip olmak için dört ay kadar bekleyebilirler.

Geçen yıl, Xbox patronu Phil Spencer uyardı'aylar' kıtlıkve şaka yapmıyordu! Sistemin eskimesi kadar zorPS5, ancak daha geçen ay Spencer, Microsoft'unelinden geldiğince çok çalışmakhem Xbox Series X'in üretimini hem deXbox Serisi S.

Şimdi Microsoft yatırımcı ilişkileri başkanı Mike Spencer,New York TimesXbox Series X tedarik sorunlarının şimdilik hiçbir yere gitmediğini ve muhtemelen Haziran ayına kadar süreceğini söyledi.

Bir Microsoft sözcüsü, perdenin arkasında neler olup bittiğine daha fazla ışık tuttu ve şunları söyledi:CNET:


Hayranlarımızdan gelecek nesil Xbox için büyük küresel talep görmeye devam ediyoruz. Bazı durumlarda, perakendeciye ve pazara bağlı olarak haftalık olarak daha fazla konsol kullanıma sunulacaktır.'

Konsol ile tam bir arınma olmadı; bir dizi perakendeci, hem Xbox Series X hem de PS5'in stoklarını yeniliyor.Xbox Series X stok takipçisi, vePS5 nereden alınırkılavuzlar.


Bu arada Samsung, üretim devinin AMD tarafındanGPU'sunun dış kaynak kullanımıher iki konsolda da kullanılıyor, bu yüzden işler iyiye gidebilir ve Haziran tarihinin öne çekildiğini görebiliriz.

Hangi konsola sahip olursanız olun, kurulumunuzu yeni bir TV ile yükseltmek isteyebilirsiniz, bu nedenle şuraya gidin:en iyi oyun televizyonukurulumunuzu yeni nesil konsolunuz için hazırlama kılavuzu.


Kaynak:New York Times