Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Xbox Series X, Microsoft'un yeni konsolu olarak ortaya çıktı - fragmanı şimdi izleyin

Xbox Series X, Microsoft'un yeni konsolu olarak ortaya çıktı - fragmanı şimdi izleyin

Microsoft, 2020 tatilini başlatmak üzere yeni Xbox Series X'i bir sonraki Xbox konsolu olarak resmen duyurdu.


Dün akşam Los Angeles'ta düzenlenen Game Awards 2019'da sürpriz bir fragmanla duyurulan, üzerinde gizli bir şekilde çalışılan yeni konsolScarlett Projesi, kompakt bir kule şeklini alır ve (daha önce bildirdiğimiz gibi),Elite Series 2 kontrolörbu yılın başlarında Xbox One için piyasaya sürüldü. Aşağıdaki lansman fragmanına göz atın:

  • Peki yaPS5? Haberler, sızıntılar ve şimdiye kadar bildiğimiz her şey

Şirket, Microsoft blogunda yayınlanan bir açıklamada şunları açıkladı:

On sekiz yıl ve üç konsol nesli boyunca, Xbox topluluğu bize hem oyunların hem de eğlencenin hepimiz üzerinde sahip olabileceği gücü gösterdi. Yeni bir oyun nesline girerken, oyunlarınıza anında kendinizi kaptırdığınız - dünyaların daha gerçekçi, sürükleyici, duyarlı ve şaşırtıcı olduğu - ve oyun deneyiminizin merkezinde olduğunuz bir gelecek görüyoruz. Yeni Xbox Series X ile bu vizyonu gerçekleştireceğiz.

Xbox Series X, şimdiye kadarki en hızlı, en güçlü konsolumuz olacak ve performans, hız ve uyumluluk için yeni bir çıta oluşturarak oyun mirasınızı, üç kuşaktan binlerce oyunu ve daha fazlasını yanınızda getirmenizi sağlayacak. Endüstriyel tasarımı, Xbox One X'in işlemci gücünü en sessiz ve verimli şekilde sunmamızı sağlıyor; bu, gerçekten sürükleyici bir oyun sunmada kritik öneme sahip bir şey.


Ayrıca hem dikey hem de yatay yönlendirmeyi desteklemek için Xbox Series X'i tasarladık. Cesur ve benzersiz, tıpkı dünyanın dört bir yanındaki hayranlarımıza ve onu inşa eden işbirlikçiler ve yenilikçilerden oluşan ekibe çok benziyor. '

Özellikler ve ayrıntılar

Konsol, Xbox One için tasarlanmış Elite Series 2 kontrol cihazını kullanacaktır. Duyuru fragmanı, muhtemelen yeni nesil FIFA ve henüz isimlendirilmemiş bir yarış oyunu olan Halo Infinite'ın geçici görüntülerini resmen açıklıyor. Senua's Saga'nın oyun ödüllerinde yapılan ayrı bir duyuru: Xbox Series X'e özel (çocuk, 'x' yazmaktan bıkacağız) Hellblade II, yeni Xbox'ta çekilmiş olduğu söylenen bir fragmanla yayınlandı. sistemi. Aşağıdan kontrol edin:

Xbox Başkanı Phil Spencer'ın yorumlarına göre,GamespotGPU'nun Xbox One'dan sekiz kat, Xbox One X'ten iki kat daha hızlı olacağını bildirdi. Microsoft, CPU'nun Xbox One X'ten dört kat daha yetenekli olduğunu ve Series X'in tek bir hayran tarafından soğutulduğu iddia ediliyor. eklenen soğutucu ile. Spencer'ın birkaç hazırlıksız sözüne dayanarak, Xbox One X kadar sessiz olduğu da söyleniyor.


Hepsi çok heyecan verici. '2020 tatilinden' daha somut bir çıkış tarihimiz olmasa da, kedi resmen çantadan çıktı. Yeni Xbox Series X haberleriyle sizi güncel tutacağız. Hareketin,Sony...

Bunu beğendin mi?

  • Nintendo Anahtarı 2: şimdiye kadar bildiğimiz her şey
Bugünün en iyi Microsoft Xbox Elite Kablosuz Oyun Kumandası Serisi 2 fırsatları Xbox Elite Kablosuz ... very.co.uk £ 159.99 Xbox Elite Wireless'ı Görüntüleyin ... Microsoft pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/clickXbox Elite Kablosuz ... 365games.co.uk £ 172,49 Xbox Elite Kablosuz'u Görüntüle ... Oyun Koleksiyonu pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/clickDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Microsoft Xbox One X fiyatları 603 Amazon müşteri yorumu Xbox One X Robot Beyaz ... Amazon Prime 359,99 £ CONSOLE MICROSOFT CSL XBOX'ı Görüntüle ... Amazon Prime £ 480,90 CONSOLE MICROSOFT CSL XBOX'ı görüntüleyin ... Amazon Prime £ 534,25 Microsoft Project Scorpio'yu görüntüleyin ... eBay749,99 GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatları için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Microsoft Xbox One S fiyatları 460 Amazon müşteri yorumu XBOX One S Console White Ebuyer229,98 £ GörünümXbox One S 1 TB konsolu Microsoft pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/clickMICROSOFT XBOX ONE S, 500 GB ... eBay264,99 £ GörünümAnlaşma 23 Aralık Çarşamba günü sona eriyor Microsoft Xbox One S 1 TB ... Amazon Prime £ 314,99 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz