Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Seagate'ten Xbox Series X SSD, DAY ONE konsol yükseltmeniz olmalıdır

Seagate'ten Xbox Series X SSD, DAY ONE konsol yükseltmeniz olmalıdır

Xbox Series X2020 yılbaşı sürümü için hazırlanıyor ve'herhangi bir konsol için şimdiye kadarki en geniş fırlatma serisi'. Bu kadar çok özel platforma ev sahipliği yapmasa da,PS5, oyuncular eve gelir gelmez araştırmak için devasa bir kitap kitaplığına sahip olacak ve bu da potansiyel olarak çok fazla alana ihtiyaç duyacak!


Birkaç ay önce açıklanan teknik özelliklerden, Microsoft konsolunun depolama için 1 TB SSD'ye sahip olacağını biliyoruz vegerekirse genişletildi. En iyi şekilde yararlanmayı planlıyorsanızXbox Series X'in geriye dönük uyumluluğuyolunuzu çalışarakXbox OneveXbox 360Yeni donanım için optimize edilmiş oyunlar, şimdi depolama seçeneklerini düşünmelisiniz ve neyse ki, ilki daha yeni duyuruldu.

Seagate, yeniXbox Series X için Depolama Genişletme Kartıdepolama alanını genişletmek için özel tasarlanmış belleğe sahipXbox Velocity Mimarisi. ' Şık ve kompakt bir form faktöründe 1 TB depolama sunan SSD, doğrudan Xbox Series X'in arkasındaki bağlantı noktasına takılır ve oyuncular arasındaki ortaklık sayesinde yeni Xbox'ın dahili SSD'sinin 'tüm hızını ve gücünü' verir. iki şirket. Seagate'in kıdemli başkan yardımcısı Jeff Fochtman şunları söyledi:

Seagate, yeni nesil oyunlarda önemli bir oyuncu olmaktan heyecan duyuyor. Performansta yeni bir standartla, oyunlar her zamankinden daha dinamik, görsel olarak çarpıcı ve daha sürükleyici olacak.

Seagate'in Xbox Series X Depolama Genişletme Kartı teknolojisi, konsolun dahili SSD deneyimini kopyalayarak en yüksek hızlarda ek oyun depolaması sağlar. Xbox ile güçlerimizi birleştirmekten gurur duyuyoruz ve oyuncuların kendilerini yüksek kaliteli deneyime kaptırmalarına yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz. '


Xbox Series X için Seagate Depolama Genişletme Kartı

(Resim kredisi: Seagate)
  • Hay aksi! OnePlus Nord patronu Galaxy S20 Ultra'da gölge atıyor
  • Samsung, Galaxy Z Flip 5G fiyat bombasını ve lansman tarihini iki hafta erken düşürdü

Seagate henüz SSD hakkında çok fazla bilgi açıklamamış olsa da, özel bir PCIe Gen4x2 NVMe belleğe sahip olacağını ve üç yıllık garanti ile geleceğini biliyoruz.


PS5'in ilk genişletilmiş depolama seçeneği de geçtiğimiz günlerde duyuruldu.Samsung'un yakında çıkacak PS5 uyumlu 980 Pro SSD'siAğustos çıkış tarihi olacağı tahmin ediliyor.

Xbox Series X için Seagate Depolama Genişletme Kartı yaklaşan 2020 tatil penceresinde konsolun yanında piyasaya sürüldüğü için, Xbox oyuncularının biraz daha beklemesi gerekecek, bu önemli değil. SSD güncellemelerinden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız, şunları yapabilirsiniz:buradan kayıt olun.


Herkesten önce en iyi Microsoft Xbox Series X fırsatlarını alın!

Ön sipariş ayrıntılarını ve en iyi Microsoft Xbox Series X fırsatlarını hazır olur olmaz size göndereceğiz.

Bana Hatırlat Pingtwitter ve diğer Future markalarının diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Bana üçüncü şahısların diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Spam yok, söz veriyoruz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz ve izniniz olmadan bilgilerinizi asla paylaşmayız.