Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Xbox Series X, BU dünyanın ilk konsol özelliğiyle ante'yi yükseltir

Xbox Series X, BU dünyanın ilk konsol özelliğiyle ante'yi yükseltir

Microsoft, bu hafta,Xbox Series X fiyatı, ön sipariş ve lansman tarihi ayrıntılarıve tamamen dijitalXbox Serisi SPlayStation'ın 25. yıldönümünde; muhtemelen herhangi bir potansiyel için Sony'nin yelkenlerini söndürmekPS5o gün bombalar.


Şimdi, Microsoft'un yeni nesil konsollarında dünyada bir ilk olarak piyasaya sürülen bir başka heyecan verici güncellememiz var.

Herkesten önce en iyi Microsoft Xbox Series X fırsatlarını alın!

Ön sipariş ayrıntılarını ve en iyi Microsoft Xbox Series X fırsatlarını hazır olur olmaz size göndereceğiz.

Bana Hatırlat Pingtwitter ve diğer Future markalarının diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Bana üçüncü şahısların diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Spam yok, söz veriyoruz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz ve izniniz olmadan bilgilerinizi asla paylaşmayız.

Xbox Series X ve Xbox Series S, hem Dolby Atmos hem de Dolby Vision'da oyun oynamayı destekleyen ilk konsollar olma unvanını yakaladı.

Dolby Atmos'un 3D sesi lansmanda sunulacak ve yakında çıkacak bir özellikXbox Series X oyunlarıCyberpunk 2077, F1 2020 ve Gears of War 5 gibi.


Dolby Vision gelecek yıl geliyor ve 40 kata kadar daha parlak vurgular, 10 kata kadar daha derin siyah seviyeleri ve 12 bit renk derinliği ile standart HDR'ye kıyasla gelişmiş parlaklık, kontrast ve renk vaat ediyor.

Xbox One Xsahipler hatırlayabilirDolby Atmos mevcutkonsolda, ancak yeni nesil donanım, güçlendirilmiş sesi ilk olarak bir konsol için Dolby Vision'ın geliştirilmiş görselleriyle eşleştirecek.

Daha ince olanı kırdık Pingtwitter-explains-what-are-dolby-atmosbirkaç yıl önce, bir dizi farklı TV modeli için satışa sunulduğunda. Halihazırda Dolby Vision'ı destekleyen bir TV'niz bile olabilir, ancak artık konsolunuz da nihayet onu kullanabilecek.


PS5, Tempest 3D AudioTech ile kendi 3D ses sistemine sahiptir, ancak sisteme Dolby Vision gelip gelmeyeceğini beklemek ve görmek zorundayız - sonuçta, Xbox konsollarıilkDolby Atmos ve Dolby Vision'a sahip olmak,bir tekolanlar.

Sony, PS5 ile ilgili son bilgileri nihayet açıkladığında bu konuda daha fazlasını duyabiliriz.

Bugünün en iyi Microsoft Xbox Elite Kablosuz Oyun Kumandası Serisi 2 fırsatları185 Walmart müşteri yorumlarıElite Series 2 Controller -... Amazon Prime 179 $ Microsoft - Xbox Elite ... En İyi Satın Al $ 179.99 Xbox Elite Kablosuz'u Görüntüleyin ... Microsoft US179,99 GörünümXbox Elite Kablosuz Serisi 2 ... Newegg179,99 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Kaynak:Dolby

  • Black Friday UK: 2020'nin en iyi Black Friday indirimlerini satın alın