Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Xbox Series X VR başlığı, PS VR 2'yi pusuya düşürmek için kapağı kırıyor

Xbox Series X VR başlığı, PS VR 2'yi pusuya düşürmek için kapağı kırıyor

Microsoft, kendi karma gerçeklik AR kulaklığına sahipken,HoloLensve daha yeni HoloLens 2, bir VR kulaklığı hakkında herhangi bir fikri aldı.Xbox Serisi Xtomurcukta konsol, Xbox patronu Phil Spencer açıkça şunu belirtiyor'kimse VR istemiyor'. Ancak bu birkaç yıl önceydi ve görünüşe göre VR kulaklık desteği ile oyuncuların ne istediğiyle ilgili görüşler değişiyor gibi görünüyor.


Microsoft, yayınladığıyeni kablosuz kulaklıkbu hafta 99 $ / 95 £ / 150 $ AU için perakende satış yapıyor ve oyuncular arasında iyi gidiyor; ancak kurulum süreci, donanımı güncelleme istemleriyle birlikte bir VR başlığına atıfta bulunarak bir sürpriz ortaya çıkardı.

Mesaj tarafından fark edildiIGN İtalyave aşağıdaki tweet'te bir göz atabilirsiniz. Yazar Giovanni Marrelli yeni kulaklıklarını taktığında, sistem onlardan VR kulaklıklarını güncellemelerini istedi. Marrelli, bunun bir hatadan daha fazlası olduğunu bildiriyor ve aşağıdaki ekranın aynı zamanda bir VR başlığının güncellenmesine atıfta bulunduğunu ve güncellemeyi başlatma seçeneği sunduğunu da ekliyor.

IGN Italia, yeni Xbox Kablosuz Kulaklığını konsola taktıktan sonra sistemin onlardan VR kulaklıklarını güncellemelerini istediğini bildiriyorhttps://t.co/y3riYFBO01 pic.twitter.com/fOAXVLeZ5X16 Mart 2021

Daha fazla gör

Microsoft, rekabete karşı koymak için bir VR kulaklığı geliştirmeye karar verirse, büyük bir U dönüşü olurdu.PS VR2, resmen açıklandıgeçen ayyanındaaltı yeni PlayStation VR oyunu. o zamandan beriKinect, hangisibir hareket kontrol savaşı yürüttüPlayStation Move ile Xbox bu tür çevre birimlerini terk etti, ancak şirket ürüne yeniden ilgi görürse, Spencer'ın iki yıl önce bir röportajda söylediği bir şeye bağlı kalma talebini görmezden gelmesi için hiçbir neden yok.


Daha yakın zamanlarda, Spencer oyuncuları şu haberle şok etti:Microsoft Zenimax satın almaNe de olsa Xbox Series X için bazı özel Bethesda oyunlarının olacağı ve bunun gibi diğer platformlara gelmeyecek anlamına gelecek.PS5veNintendo Anahtarı. Buherkesle arası iyi değildi, ancak Microsoft'un Xbox markası için platformu güçlendirmeye yardımcı olacak fırsatları benimsemeye hazır olduğunu gösteriyor.

İster kendi VR kulaklığını geliştiriyor, ister üçüncü taraf donanım için destek sunuyor veyasöylentileri yenilendi HoloLens, bilmiyoruz, ama görünüşe göre kolunda bir şeyler var ve Sony endişelenmeli.


Bu arada, hala yeni nesil konsolu ele geçirmekte zorlanıyorsanız, Pingtwitter'leri takip edebilirsiniz.Xbox Series X stok takipçisiXbox Series X stok güncellemeleri için. Sony'nin sistemi beğeninizi alırsa,PS5 stok takipçisiilave olarak.

Bugünün en iyi Sony PlayStation VR fırsatları 929 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ Sony PlayStation VR Amazon Prime £240,38 Görünüm PS VR Başlangıç ​​Paketi (PS4) Amazon Prime £249.99 GörünümSony PlayStation VR Başlangıç... Maplin İngiltere 279,99 £ GörünümPlayStation VR Başlangıç ​​Paketi... Base.com £349.99 Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz