Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Xbox Series X 'kesinlikle' Microsoft'un son konsolu olmayacak

Xbox Series X 'kesinlikle' Microsoft'un son konsolu olmayacak

Xbox Series Xönümüzdeki ay piyasaya çıktığında piyasadaki en güçlü konsol olacak ve daha küçük ve daha uygun fiyatlı Xbox Series S eşlik edecek.


Daha ucuz konsol 4K oyun oynayamayacak olsa da, yine debüyük kütüphaneMicrosoft'un bulut oyun hizmeti sayesinde dört nesile yayılan Xbox oyunları,Xbox Game Pass Ultimate.

Abonelik, oyunculara yeni sürümlerin yanı sıra önceden piyasaya sürülmüş geniş bir oyun koleksiyonuna ayda 14,99 ABD Doları / 10,99 ABD Doları karşılığında erişim sağlar ve oyuncuların Xbox oyunlarını oynarken konsolları, PC'leri ve Android cihazları arasında geçiş yapmalarına olanak tanır. başka bir donanım nesli görüp göremeyeceğimiz; Xbox patronu Phil Spencer, yanıtın Microsoft için 'kesinlikle' evet olduğunu söylüyor.

  • En iyi Amazon Prime Day PS5 fırsatları: konsollar, TV'ler, oyunlar ve aksesuarlar
  • iPhone 12: Apple hayranları bu özel sürümü SEVECEK - ancak fiyattan nefret edecekler
  • WhatsApp güncellemesi, kullanıcılara çaresiz kaldıkları özellikleri sunar

KonuşurkenYahoo FinansSpencer, Xbox Series X'i 'piyasadaki herkesin en güçlü yeni nesil konsolu' olarak adlandırıyor - Sony'ninPS5- ama aynı zamanda Xbox Series S'nin sağladığı uygun fiyatlı bir giriş noktasının değerini de vurguluyor; bu, salgının insanların mali durumundan aldığı ücret göz önüne alındığında her zamankinden daha önemli.

Hayranların bulut oyunlarının başarılı bir şekilde kullanıma sunulmasıyla birlikte başka bir donanım nesli görüp görmeyecekleri sorulduğunda Spencer şu cevabı verdi:


Oyuncuyu merkeze yerleştirmek üzereyiz. Artık ortadaki cihazla ilgili değil. Bunu her türlü medyada görüyorsunuz; Televizyonum nereye gidersem gideyim benimle, müziğim nereye gidersem gideyim benimle - deneyimin kontrolü bende ve sanırım oyun da aynı dönüşümden geçiyor ...

Gelecekteki donanım açısından, kesinlikle yolda daha fazla konsol donanımı göreceğimizi düşünüyorum. Tıpkı videoda olduğu gibi veya müzikte olduğu gibi, akışın cihaz yeniliğini engellemesi değil. Sanırım bunu görmeye devam edeceğiz ve kesinlikle planladığımız şey bu. '


Spencer geçen yıl bulut oyunlarına ilişkin görüşünüGoogle Stadia'Oyunların geleceği bir kutu değildir' sloganıyla piyasaya sürüldü. O sırada şöyle dedi:

Bence oyun oynamanın bir parçası olarak bulut kaçınılmazlığı kesinlikle doğru. Ancak çevremizde, telefonunuz, Surface Hub veya Xbox olsun, sahip olduğumuzdan daha fazla bilgi işlem cihazımız var.


'Bilgi işlem cihazlarının gittiği ve hepsinin buluttan geldiği dünya, bugün yaşadığımız dünya değil.'

Bu nedenle, Xbox Series X piyasaya sürüldükten sonra Microsoft'tan en azından başka bir donanım nesli bekleyin. Sony, bulut oyunlarını rakibi ile aynı ölçüde benimsemedi, bu nedenle, sıradaki belirsiz bir şekilde adlandırılan Xbox konsolunun yanında, neredeyse kesinlikle bir PS6 göreceğiz.

Bugünün en iyi Microsoft Xbox Series X fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:Yahoo Finans

  • Black Friday fırsatları İngiltere: 2020'nin en iyi Black Friday indirimlerini satın alın