Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Xbox, Mart etkinliği için belirlenen Elden Ring açıklamasına ağırlık veriyor

Xbox, Mart etkinliği için belirlenen Elden Ring açıklamasına ağırlık veriyor

Elden Ring, Dark Souls geliştiricisi FromSoftware'in bugüne kadarki en büyük oyunu olmaya ayarlandı ve Mart ayında bir açıklama bekleyen hevesli hayranlar, Xbox Games pazarlama genel müdürü Aaroon Greenberg'in izniyle gelen bir doz hayal kırıklığı yaşıyor.


Oyun tutkunları, Dark Souls serisinin yaratıcısı Hidetaka Miyazaki ile Game of Thrones yazarı George RR Martin'in fantazi hayranlarının elde etmek için biraz çabaladığı bir aksiyon RPG'si yaratmak için iş birliğini gören Elden Ring hakkında daha fazla haber bekliyor. .

Oyunun bu ay yapılacak olan Xbox 'oyun için yenilikler' etkinliğinde sergileneceğine dair haberler, oyun hakkında yapılan yorumlarla desteklendi.GamesBeat Podcast Kararını VeriyorBu, 'yakında', muhtemelen Mart ayının sonundan önce bile oyunda daha fazlasını göreceğimizi gösteriyordu. Bloomberg'den Jason Schreier de Mart'ı Elden Ring haberlerinin ayı olarak belirledi.söyleyerek'Oyunun nispeten yakında gösterileceğine' dair 'güçlü kanıtlar' var, ancak görünüşe göre Xbox etkinliği olmayacak.

Sadece beklentileri belirlemek için: bu olmuyor. Her zaman üzerinde çalıştığımız şeyler vardır, ancak oyun duyurularını veya bunun gibi dünya prömiyerlerini içeren hiçbir şey yakında gelmiyor. https://t.co/nO868SCbpZ28 Şubat 2021

Daha fazla gör

Aaron Greenerg, spekülasyonlar hakkında yorum yapmak ve yaklaşan Xbox etkinliğiyle ilgili beklentileri yönetmek için Twitter'a gitti, böylece hayranlar kendilerini çılgına çevirmedi ve hayal kırıklığına uğramaktan öfke duymadılar.


Açıkça 23 Mart'ta bir Elden ifşasının 'olmadığını' söylüyor ve işlerde bir şeyler olduğunu ima ederken, 'oyun duyurularını veya bunun gibi dünya prömiyerlerini içerecek hiçbir şey yakında gelmeyecek'.

Söylentilerin meyvelerini vereceğine dair bahse giren hayranlar için şüphesiz bir baş belası olacak, ancak endüstrinin içindekiler, bu ayın oyunda daha fazlasını göreceğimizden emin oldukları için, henüz bir güncellemeyi göz ardı etmeyin.


Bugünün en iyi Dark Souls Remastered fırsatları 907 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ Dark Souls Remastered PS4 Game 365games.co.uk £15,70 Dark Souls Remastered for... Amazon Prime £17,39 İndirimli Fiyatı GörüntüleDark Souls Remastered PC CD Anahtarları 34,99 £ 19,99 £ Görünüm KARANLIK RUHLAR: YENİDEN YÖNETİLDİ GamersGate 34,99 £ GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz