Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Xiaomi 5G Mi MIX 3 sadece 520 £ ve bu Mayıs ayında satın alabilirsiniz

Xiaomi 5G Mi MIX 3 sadece 520 £ ve bu Mayıs ayında satın alabilirsiniz

Xiaomi bugün ilk 5G'ye hazır akıllı telefonu Mi MIX 3 5G'yi duyurdu. Barselona'da sahneye çıkmakMWC 2019Xiaomi, bu Mayıs ayında satın alınabilecek yeni süper hızlı telefonunu sergiledi. Ve çok Xiaomi benzeri (uygun) bir fiyata geliyor.

Adından da anlaşılacağı gibi, MIX 3 5G, mevcut Mi MIX 3'ü alıyor ve Snapdragon X50 modem ile Qualcomm Snapdragon 855 mobil platformunu kullanarak 5G kablosuz teknolojisini ekliyor.

Xiaomi, Mayıs 2016'da 5G standartları üzerine keşif araştırmasına başlamak için bir ekip kurarak gözünü 5G çözümüne diktiğini söyledi. Ardından, 3, Sunrise, TIM, Vodafone ve diğerleri gibi hizmet sağlayıcılarla stratejik 5G ortaklıkları geliştirdi.

Mi MIX 3 5G'nin duyurulmasıyla Xiaomi, ticari kullanım için 5G telefon üreten ilk akıllı telefon üreticilerinden biri oldu.


& ldquo; Xiaomi bir 5G akıllı telefon çözümü geliştirmek için muazzam çaba harcadı ve Mi MIX 3 5G, Xiaomi’nin herkes için yenilikçi ürünler yaratma arayışını temsil ediyor & rdquo; Xiaomi Kıdemli Başkan Yardımcısı Wang Xiang dedi. '5G'yi dünyanın her yerinden daha da fazla kullanıcı için gerçeğe dönüştürmek için ortaklarımızla birlikte çalışmaktan da mutluluk ve onur duyuyoruz.'

Xiaomi, çok oyunculu oyun oynama veya canlı akış gibi uzun süreli kullanım sırasında yüksek düzeyde cihaz performansı gerektiren uygulamaları desteklemek için Mi MIX 3 5G için 'son derece gelişmiş' bir hibrit soğutma sistemi geliştirdiğini söylüyor. Termal bir malzeme, zorlu senaryolar altında cihaz tarafından üretilen ısıyı görünüşte hızlı bir şekilde yakalar ve sıcaklık artışlarını geciktirir. Ardından, altı kat grafitten oluşan pasif bir ısı borusu, ısıyı 'tipik bir çift grafit levhadan üç kat daha hızlı' dağıtır.


Kamera açısından Mi MIX 3 5G, Mi MIX 3'ten aynı 12MP AI çift kamerayı devralır. Özçekimler için Mi MIX 3 5G, 24MP + 2MP çift kamera kurulumu sunar. Ayrıca, aramaları yanıtlama veya kamera uygulamasını başlatma gibi işlevleri yerine getirmek için özelleştirilebilen manyetik bir kaydırıcı aracılığıyla MIX 3 açılır kamera ile devam eder. Kaydırıcı tasarımı, çerçevelerin süper ince olduğu ve yüksek bir ekran-gövde oranı elde ettiği anlamına gelir. Bu arada, bu ekran bir 6.39 & rdquo; 19.5: 9 en boy oranına sahip 2340 x 1080 FHD + Samsung AMOLED ekran.

Mi MIX 3 5G fiyatı ve çıkış tarihi

'5G şimdi 2019'da burada. 2019, 5G'nin yılı!' Xiaomi'yi MWC'de sahnede ilan etti. Bu geçiş, 4G geçişinden daha hızlı olacak. Olgun bir akıllı telefon kullanıcı tabanımız ve eğitimli kullanıcılarımız var. Bu yüzden çok daha hızlı bir geçiş görmeyi umuyoruz. Xiaomi, bu fırsattan yararlanmak için çok iyi bir konuma sahip. '


Mi MIX 3 5G, bu Mayıs ayında 599 € (yaklaşık 520 £) başlangıç ​​fiyatı ile Oniks Siyahı ve Safir Mavisi ile satışa sunulacak.

Bugünün en iyi Xiaomi Mi Mix 3 fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz