Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Xiaomi, indirimli bir Samsung Galaxy Fold katili hazırlıyor

Xiaomi, indirimli bir Samsung Galaxy Fold katili hazırlıyor

Katlanan telefon pastasında birden fazla ısırık olmasına rağmen,Samsung Galaxy Foldserisi, cüzdanları kıran yüksek fiyat noktası ve sayısız nedeniyle şimdiye kadar telefon kullanıcılarını kazanamadı.iyi belgelenmiş başarısızlıklar.


1,799 sterlinlik en son girişim,Samsung Galaxy Z Katlama 2 5G, taleplerçiftnormal bir amiral gemisi olmayan telefon ne ister ve bu birGerçekten mi2020'de çoğu normal insan için zor soru.

Neyse ki, Xiaomi, kendi başına yeni bir katlanabilir telefonla piyasayı kurtarmaya çalışıyor gibi görünüyor. Ve Xiaomi'yi tanıyan herkes, yeni teknolojiyi uygun bir fiyata kitlelere ulaştırmaktan gurur duyan bir marka olduğunu anlıyor.

Samsung Galaxy Fold rakibi Xiaomi katlanır telefon

(Resim kredisi: LetsGoDigital)

Katlanabilir bir Xiaomi akıllı telefonun gelmekte olduğunun ortaya çıkması, teknoloji sitesinin izniyle geliyorLetsGoDigital, resmi bir Xiaomi hakkında rapor verenPatent başvurusubu, Beijing Xiaomi Mobile Software Co. Ltd. tarafından CNIPA'da (Çin Ulusal Fikri Mülkiyet İdaresi) dosyalanmıştır.


Bu uygulama tamamen onaylandı ve 20 Ekim 2020'de yayınlandı ve Samsung Galaxy Fold serisinin tasarımına çok benzeyen içe doğru katlanan katlanabilir bir telefonu detaylandırıyor.

Yukarıdaki ve aşağıdaki patent resimlerinde görülebilen tasarım, 4.6 inçlik bir dış ekrana, 7.3 dahili ekrana (katlandığında) ve üçlü lens kamera sistemine (veya flaşlı çift lense) sahiptir.


Samsung Galaxy Fold rakibi Xiaomi katlanır telefon

(Resim kredisi: LetsGoDigital)

Bu katlanır Xiaomi telefonunu ne zaman görmeyi bekleyebiliriz? Ancak henüz resmi olarak hiçbir şey açıklanmadı.2020'nin başındaki söylentilerBu yeni cihazın 2021'de piyasaya çıkacağını öne sürüyoruz.


Xiaomi katlanır telefon hype, Ocak ayında bir teaser videosunun (aşağıda izlenebilir) katlanabilir bir cihaz kullanarak Xiaomi Lin Bin başkanını göstermesiyle başladı. Bu, o noktada bir prototip olarak tanımlandı, ancak ürünün varlığı, Çinli telefon üreticisinin şu anda katlanabilirler ile deneyler yaptığını gösterdi.

Ve şimdi, Xiaomi katlanabilir telefon bulmacasında bir başka ipucumuz daha var ve bu, cihaz geldiğinde, Samsung Galaxy Fold serisine çok benzeyebileceğini ve en heyecan verici şekilde mal olabileceğini gösteren bir ipucudur.yarımfiyat.

Bu yıl Mart ayındabir rapor belirtildiXiaomi katlanabilirin ABD'de 999 $ ve Avrupa'da 999 € 'ya mal olacağı (bu yaklaşık 908 £' a dönüşür). Ve 908 poundun 1799 pounddan daha küçük bir rakam olduğunun farkına varmak için bir roket bilimcisine gerek yok.

Xiaomi iseYapabilmek1.000 £ 'un altında bir katlanabilir telefonu piyasaya sürün, o zaman bu, cihazların yalnızca çok zenginlerin niş koruması olmadığı anlamına geleceği için, sektörde kesinlikle bir oyun değiştirici olacaktır.


Parmaklar kesişti, o zaman, yakında bu Xiaomi katlanır telefon hakkında daha fazla şey duyduğumuz için, burada Pingtwitter'te daha çok gördükçe daha çok seviyoruz.

Bugünün en iyi Xiaomi Mi 10 fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz