Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Xiaomi Mi 11, içerik oluşturucular için mükemmel bir telefon – işte nedeni

Xiaomi Mi 11, içerik oluşturucular için mükemmel bir telefon – işte nedeni

Xiaomi, yeni Mi 11 serisi akıllı telefonlarını piyasaya sürdü ve üçlü arka kamera kurulumuyla dalgalar yaratıyor.Samsung Galaxy S21 Ultraparası için ciddi bir koşu ve akıllı telefonu içerik oluşturucular ve tomurcuklanan film yapımcıları için ideal hale getirmesi gereken AI özellikleri.

13MP ultra geniş (123 derece) ve 5MP telemakro lens ile çevrili 108MP geniş açılı ana kamerayı paketleyen Xiaomi Mi 11, “profesyonel düzeyde DSLR veya aynasız” ile eşit olduğunu söylediği en yüksek çözünürlüklü birincil kameraya sahiptir. kameralar.'

Donanım, iki arka lensinde (108MP + 13MP) geliştirilmiş bir gece modunun yanı sıra öne bakan 20MP delikli kamera ile tamamlanıyor. Altı tek tıklama AI sinema modu, Kare Videoyu Dondur ve Sihirli Yakınlaştırma modu gibi popüler efektlerle de göz kamaştıracak.

Xiaomi, Mi 11'in HDR10+ kaydına kadar uzanan 'stüdyo düzeyinde çekim kontrolünü' ve deklanşör hızını, ISO (ışık hassasiyeti), diyaframı ve EV'yi (pozlama) ayarlayabilen harika bir yeni Pro Hızlandırılmış modunu öne çıkarmak istiyor. yani loş aydınlatma artık çok fazla sorun oluşturmayacak.


Bir başka şık yazılım özelliği de, fotoğraflarınızda istemediğiniz 'nesneleri veya çizgileri' kaldırmanıza izin veren Erase 2.0 AI'dır.

6.8 inçlik AMOLED dört kavisli ekran, Xiaomi'nin önünü açıyor gibi görünüyor.dörtlü şelale ekranı, ikincisi, pratik faydaları için ortaya çıktığını görmek istediğimiz bir şeyden ziyade bir teknoloji vitrini gibi görünse de.


Xiaomi Mi 11 sporu Corning'in çizilmeye ve düşmeye karşı dayanıklı olmasıyla övülen Gorilla Glass Victus, gördüğümüz Samsung Galaxy S21 düşme testlerinde pek başarılı olamasa dageçen hafta. Yere düşmesine izin vermediğiniz sürece, uyarlanabilir yenileme hızına sahip 120Hz WQHD+ HDR10+ panel ile bir ziyafet içindesiniz.

Qualcomm Snapdragon 888, Xiaomi Mi 11'e 5G'nin yanı sıra 55W kablolu ve 50W kablosuz hızlı şarjı destekleyen 4.600mAh pilin yanı sıra 10W ters kablosuz şarjı da sağlıyor.


Xiaomi, yeni Mi 11 ile uğraşmıyor; Video yakalamayı ve düzenlemeyi bir rüya haline getirmek için özelliklerle dolu olmasının yanı sıra, açılış için muhteşem bir ekran sunuyor.