Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Xiaomi Mi 11 Ultra, büyük bir kamera yükseltmesiyle OnePlus 9'a meydan okuyor

Xiaomi Mi 11 Ultra, büyük bir kamera yükseltmesiyle OnePlus 9'a meydan okuyor

29 Mart'ta piyasaya sürülecek olan Xiaomi Mi 11 Ultra, Samsung'un devasa 50MP ISOCELL GN2 görüntü sensörünü taşıyan dünyadaki ilk telefon olacak. Xiaomi, kısa süre önce duyurduğu kameralar için Hasselblad ile bir araya gelen OnePlus'a kameralı telefon savaşını geri götürüyor.OnePlus9dizi.


Mi 11 Ultra'nın kamera becerisine dair haberlerSızıntı yapan Ice Universe tarafından kırıldıgeçen ay ve şimdi Xiaomi bunu Weibo kanalında onayladıMyFixGuide) ve Twitter'da. Sensör, Mi 11 Ultra'yı en iyi kameralı cep telefonu için ciddi bir rakip haline getirecek olan 8.160 × 6.144 piksel çözünürlükte görüntü yakalayabilecek.

Twitter'a girmek,Xiaomi'nin Kıdemli Ürün Pazarlama Müdürü şunları söyledi:'18 aylık araştırma bu sensöre gitti ve gösteriyor.' MyFixGuide, Xiaomi'nin '200 milyonluk yatırım sadece küçük bir hedef: cep telefonu görüntüleme tavanını kırmak' dediğini aktarıyor.

  • Sadece:Android telefon kullanıcılarının bayılacağı harika bir yükseltme için Google Asistan seti

YouTuber Tech Buff tarafından daha önceki bir sızıntı, şu adreste bildirildi:XDA Geliştiricileri, arkada üç kamera ve küçük bir ikinci ekran ile Xiaomi Mi 11 Ultra'yı gösterir. De olduğu gibiGerçektenküçük, ancak arkaya bakan kamerayla selfie çekerken veya telefon bir masanın üzerine yüz üstü yatırıldığında bildirimleri görmek için yararlı olabilir. Tech Buff, Xiaomi Mi 11 Ultra'nın ön kamera için sol üstte bir delik bulunan 6.81' WQHD+ 120Hz kavisli OLED ekrana sahip olacağını söyledi. Sızdırılan diğer özellikler arasında Snapdragon 888 yongası, 5G desteği ve 16 Mart'ta açıklanan mevcut Xiaomi Mi 11'in teknik özellikleri göz önüne alındığında bize doğru gelen 5.000 mAh pil yer alıyor.

Bu devasa Samsung kamera sensörünü yukarıdaki özelliklere ekleyin ve OnePlus'a parası için ciddi bir çalışma verebilecek bir telefon arıyoruz, bu nedenle resmi Xiaomi Mi 11 Ultra lansmanını sadece birkaç dakika içinde yakından takip edeceğiz. gün zaman. Lansmanı takip edebileceksinizXiaomi'nin YouTube kanalı.


O zamana kadar, aşağıdaki konsept tasarımcısı Ben Geskin tarafından oluşturulan renderlerde Xiaomi Mi 11 Ultra'nın nasıl görüneceğini görebilirsiniz.

İşte en son sızıntılara dayanan Xiaomi Mi 11 Ultra render pic.twitter.com/s43sAGChVZ12 Şubat 2021


Daha fazla gör