Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Xiaomi Mi 11 Ultra, en son Totally Rated programında incelendi – şimdi izleyin

Xiaomi Mi 11 Ultra, en son Totally Rated programında incelendi – şimdi izleyin

Tamamen Derecelendirilmişteknoloji ve oyun dünyasında nelerin popüler ve nelerin olmadığı hakkında incelemeler ve görüşler sunar.

Sektördeki önde gelen oyunları bir araya getirerek, piyasadaki en yeni oyunları ve ürünleri inceleyen ve derecelendirenlerden ilk elden haber alıyoruz.

Bu haftaki bölümde, Resident Evil Village nihayet çıkıyor ve Xiaomi, telefon oyununu alt üst etmeye çalışıyor.Xiaomi Mi 11 Ultra! Gösteriyi doğrudan aşağıdan izleyin:

Aylarca bekledikten sonra, Resident Evil Village tüm büyük oyun platformlarında çıktığında, Castle Dimitrescu'nun kapıları nihayet açıldı.


PC Gamer'dan Andy Kelly, onu şimdiye kadarki en korkunç Resident Evil olarak adlandıran yeni dönüşü takdir etti: 'Resident Evil Village bazen yarım düzine farklı korku oyununun birbirine karışmış gibi hissedebilir.

'Fakat fikirlerinin gücü ve çeşitliliği, sanat yönetmenliğinin kalitesi ve karanlık, çağrıştırıcı atmosferi bunu fazlasıyla telafi ediyor. Cesur ve deneysel bir korku oyunu, aynı zamanda serinin geçmiş zaferlerine, özellikle de Resident Evil 4'e dayanan bir oyun.


“Burada, esrarengiz tüccar ve silah yükseltmelerinden kırsal ortamlara ve yozlaşmış köylülere kadar Mikami'nin 2005 yılında yeniden icadı var.

'Ama nihayetinde Village, kendi kimliğine sahip kendi oyunudur ve daha önceki devam filmlerinden ödünç aldığı unsurlar onu asla tanımlamaz. Bu başlı başına kaliteli bir korku oyunudur ve Resident Evil'ın 25 yıl sonra hala heyecan, şaşırtma ve korkutma gücüne sahip olduğunun kanıtıdır.”


Android Central, ona 'oynamalı' ödülü verdi. hem dizi hayranları hem de korkuya yeni başlayanlar için bir vitrin olarak nitelendiriyor.

“Resident Evil Village, seriyle ilgili sevdiğiniz her şeyi alıyor ve günümüzün video oyunlarında benzersiz bir şey yaratmak için klasik ve modern korkuya bazı saygılarla bir araya getiriyor” Carli Velocci'yi açıklıyor.

'Bu, RE Engine'in ve PS5'in en iyi özelliklerini bonus olarak gösteren mutlak bir gösteri.”

GamesRadar'dan Leon Hurly'nin açıkladığı gibi, Capcom'un türün yeni yönü evrensel olarak övülmedi: 'Bunun bir korku oyunu olmayan Resident Evils'den biri olması da (en azından benim için) bir utanç.

“Özellikle başlangıçta korkular ve bazı hoş tüyler ürpertici kısımlar var, ancak Resident Evil Village çoğunlukla büyük, ateşli bir aksiyon oyunu. Resident Evil 7'nin ürkütücü geriliminden sonra, Village'ın kurt adamlarla dolu uzun süreli silahlı savaşları küstah ve bazen beceriksiz hissettiriyor. Resident Evil savaş modeli her zaman tehlike karşısında zayıf hissetmekle ilgili olmuştur, bu yüzden sizi tüylü bir Call of Duty bölümüne atmak onun güçlü yanlarını göstermez.


'Bazı sorunlara rağmen, Resident Evil Village'dan keyif aldım. İlk yarı harika, karakterler baştan sona ilginç ve yeri keşfetmek ve çözmek asla eskimiyor.

“İşlerin yalnızca ikinci yarıda, bazı iyi parçalar, bazı karışıklıklar ve en az bir 'aman Tanrım, ne?' anı arasında değişmeye başladığı yer. Hızlı ve Öfkeli bir fragmanda yerinde görünmeyen köpekbalığı zıplayan aşırılık...

“Eski oyunların kamp fazlalığı ile son bölümün daha modern hissi arasında eğlenceli ama kusurlu bir karışım gibi geliyor.”

Teknolojide, akıllı telefonlardaki lüks, Xiaomi'nin Mi 11 Ultra'sının piyasaya sürülmesiyle yeni bir görünüme kavuştu.

TechRadar'dan Tom Beford, yeni cihaza ilk kez el koydu: 'Xiaomi Mi 11 Ultra, 'onu 11'e çevir' mantrasını alır ve onunla çalışır. Bu telefondaki her şey akıllı telefon lüksünde bir vaka çalışmasıdır.

'Ayrıca, üç büyük merceğe ve küçük bir ikincil ekrana sahip devasa bir arka kamera çıkıntısı var.

“Bu ekstra ekran eğlenceli bir eklentidir, ancak fazla bir amaca hizmet etmez. Şu anda bilmediğimiz tek şey, telefonun fiyatı, ki bu fiyatın, yukarıda bahsedilen kamera bloğu kadar büyük olacağı neredeyse kesin.”

Pingtwitter'ten Yasmine Crossland, arkadaki kamera modülünün hantal olduğunu düşündü, ancak yine de etkilendi: 'Xiaomi Mi 11'e mükemmel telefon diyemezsiniz - ağır, hantal ve kamera modülü olan göz ağrılarından bahsetmiyorum bile arkada.

“İkinci ekranın daha duyarlı olmamasının ve daha fazla kullanımının olmamasının da utanç verici olduğunu düşünüyorum. Bununla birlikte, bu telefon yıldırım hızındaki performansı, uzun pil ömrü, etkileyici ekranı ve ayrıntılı bas-çek fotoğrafçılığı ile beni şaşırttı.

“Xiaomi Mi 11 Ultra'nın fiyatı nedeniyle, herkes buna ikna olmayacak.

“Sonuçta, bu baştan sona lüks bir telefon. Ancak biraz farklı bir şey isteyenler ve kendilerini ikinci ekranda selfie önizlemelerinden yararlanırken görebilenler için bunun gibisi yok.

'Yine de ikinci ekranla ilgili olmak zorunda değil - hareket halindeyken fotoğraf düzenlemeleri yapmak için güçlü bir telefona ihtiyacınız varsa veya büyük ölçüde mobil oyun oynuyorsanız, Xiaomi Mi 11 Ultra sizin için çok uygun olacaktır. .”

Bugünün en iyi Xiaomi Mi 11 fırsatları Sözleşme Fırsatları Sim Ücretsiz Vodafone36 ayXiaomi Mi 11 (256GB Gri) Xiaomi Mi 11 (256GB Gri) 29 £ peşin 29 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBtarih Vodafone36 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveri Görünümü Vodafone Ltd'de 29 £ peşin 29 £ /ay Vodafone Ltd'de GörünümÜç 24 ay Xiaomi Mi 11 (256GB) Xiaomi Mi 11 (256GB) £ 19ön ödeme£38 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler1 GBveriÜç 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler1 GBveriGörünümNSÜç £ 19ön ödeme£38 /ay GörünümNSÜçVodafone36 ayXiaomi Mi 11 (256GB Gri) Xiaomi Mi 11 (256GB Gri) 29 £ peşin 33 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler6GBtarih Vodafone36 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler6GBveriler Vodafone Ltd'de Görüntüleme 29 £ peşin 33 £ /ay Vodafone Ltd'de Görüntüleme En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz