Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Xiaomi Mi Mix Pro, Galaxy S20 Ultra atan kamera ve çift ekranı gösteriyor

Xiaomi Mi Mix Pro, Galaxy S20 Ultra atan kamera ve çift ekranı gösteriyor

Xiaomi, akıllı telefonlarıyla eğlenmeyi, tüketicinin eline geçmesi gerekmeyen ancak Çinli şirketin neler yapabileceğini gösteren yenilikçi fikirleri denemeyi seviyor. Bunun en dikkate değer örneği,Mix Alpha'msaran ekranı ve ilk 108MP telefon kamerası ile - ve5Gönyükleme için.

Mi Mix Alpha, geçtiğimiz Aralık ayında 2.300 £ 'luk göz sulandıran bir fiyatla Çin'de piyasaya sürülecek.Galaxy Z Flip1,299 £ veGalaxy Fold1,900 £ RRP, kıyaslandığında neredeyse makul görünüyor. Konsept akıllı telefon ertelendi ve hala onaylanmış bir lansman tarihi yok, ancak şimdi Xiaomi bir sonraki cihazı üzerinde çalışıyor, muhtemelen 2020 sürümü için ayarlanmış ve konsept videoda bunun nasıl görünebileceğine bir göz atabilirsiniz. altında.

Hollandalı 3 boyutlu tasarımcı Jermaine Smit ile birlikteLetsGoDigitalvideo onunConcept Creator YouTube kanalıçift ​​ekranlı ve 108 megapiksel AI Süper Zoom kameralı bir akıllı telefon için Xiaomi patentine dayanmaktadır.Samsung Galaxy S20 Ultraparası için bir kaçış.

Bu 'AI süper kamera' cihazdaki tek kamera, yani önemli ölçüde daha fazla ekran alanı mevcut. Ön tarafa bakan özel bir kameranın yokluğunda, site tarafından tahmin edildiği gibi, kamera muhafazasının altındaki ekranın özçekimler için bir vizör görevi görmesi mümkündür.


Bu 5G telefonun olmazsa olmazı olan hızlı şarj teknolojisine sahip oldukça büyük bir batarya bekleyebiliriz.Xiaomi'nin 100W hızlı şarj teknolojisiMart 2019'da piyasaya sürüldü ve 4.000 mAh'lik bir pili yalnızca 17 dakikada tam olarak şarj edebiliyor. Rakip Oppo, kısa süre önce kendi125W Hızlı Şarj teknolojisi4.000 mAh'lik bir pili sadece 20 dakikada tamamen şarj edebilir. Her iki şirketin de piyasada henüz şarj teknolojisini kullanan bir telefonu yok, bu yüzden ilk olma yarışında.

Yeni cihazın, etrafını saran bir ekran yerine çift ekran kullanarak maliyetleri düşürebilmesi mümkündür, bu nedenle 2.000 £ işaretini geçmeyebilir, ancak hızlı şarj teknolojisine sahip bir 5G akıllı telefon ve bir 'AI Süper Kamera ise ', bu kadar uygun fiyatlı olmasını da beklemiyoruz.


Xiaomi henüz resmi olarak herhangi bir şey açıklamadı, ancak bu muhtemelen geçen yılın amiral gemisi olan Mi Mix 4 için bir patent olabilir.Mix 3'ümPop-up selfie kameralı şık bir tasarıma sahip olan bu en iyi kalite değildi, ancak başka bir yerde beş yıldızdan dördü kazanmaya yetecek kadar değer sunuyordu.

Bu hangi model olursa olsun, kesinlikle ilgi çekici görünüyor ve Xiaomi'nin bir sonraki pazara ne getireceğine dair resmi bir açıklama için sabırsızlanıyoruz!


Bugünün en iyi Xiaomi Mi Mix 3 fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:LetsGoDigital