Close
  • Ana
  • /
  • smartwatch
  • /
  • Xplora XGO2 incelemesi

Xplora XGO2 incelemesi

Xplora XGO2 fırsatlarıXplora XGO2 Akıllı Saat için... John Lewis £ 99,99 GörünümXplora Xgo2 Pink Kids... çok.co.uk £99,99 Görüntüle XPLORA XGO 2 - Telefonu İzle... Amazon Prime £99,99 XPLORA XGO2 Çocuk Akıllı Saatini Görüntüle... Currys PC World £99,99 Daha Fazla Fırsat Göster 250 milyonun üzerinde kontrol ediyoruz tarafından desteklenen en iyi fiyatlar için her gün ürünlerXplora XGO2 incelemesi

'Çocuğunuzun ilk cep telefonu' olarak faturalandırılan Xplora'nın XGO2'si, çocukların arama yapmasına ve arama yapmasına, fotoğraf çekmesine ve her zamanki gibi yapmasına olanak tanıyan GPS izlemeli bir akıllı saattir. smartwatchgörevler. Tüm bu özellikleri mümkün kılmak için, içinde bir SIM kart için yer var, ancak bu nedenle, büyük bir düşünce olan bir PAYG SIM'e ihtiyacı var.


Özellikler söz konusu olduğunda, bu saat bir yumruk atıyor, ancak nicelik olarak sundukları, bazen kaliteden yoksun kalıyor, çünkü daha parlak rakiplerle karşılaştırıldığında, bu akıllı saat vay faktöründen yoksun. Yapı kalitesi biraz esnek ve bazı özellikler rakip cihazların sunduğu heyecan veya görsel çekicilikten yoksun. Ancak, özellik odaklı bir saat istiyorsanız ve estetik konusunda fazla kafa yormuyorsanız, bu saat tam size göre olabilir.

Xplora XGO2 incelemesi

(Resim kredisi: Xplora)

Xplora XGO2 incelemesi: Tasarım

Her şeyden önce, XGO2 duvar çiçekleri için değildir. Yetişkin bir bileğinde büyük ve bir çocuğun bileğinde çıkıntı yapıyor ve ekranda bile dikkat çekici süslemeler var. Çoğu çocuk fitness takipçisi gibi, dört parlak renk seçeneğine sahip kauçuk bir kayışla birlikte gelir. Genel olarak, tasarım, aşağıdaki gibi bir fitness takipçisinin şık stilinden yoksundur.Fitbit As 2veya Vodafone'un Neo'sunun modern inceliği (belki de en zorlu rekabeti) ve yapı kalitesi de sıfıra yakın hissetmiyor, bu da bu saatin 99 £ ve fiyatına yakın olduğu için utanç verici.Vodafone Neo Çocuk Akıllı Saat.

Tüm akıllı saatler ve izleyicilerde, saatin arayüzünün tasarımı ve beraberindeki uygulama da önemlidir. Gezinmeleri kolaydır ve her şey tahmin ettiğiniz yerdedir, ancak herhangi bir parlamadan yoksundur. Örneğin takvim, tıklayabileceğiniz küçük sayılardan oluşan bir ızgaradır ve her şey sade görünür. Özetle, bu saat ihtiyacınız olanı ve daha fazlasını yapar, ancak her zaman güzel değildir.


Xplora XGO2 incelemesi

(Resim kredisi: Xplora)

Xplora XGO2 incelemesi: Ekran

XGO2 akıllı saat 1.4 inç renkli ekrana sahip. Bu, zaman ve adımlar gibi önemli istatistiklere bakmak için iyi bir boyut, ancak yine de, örneğin, takvimdeki ufacık-hafif sayılara tıklamak için hayatı biraz zorlaştırabilir. Bununla birlikte, mini test cihazımız (küçük parmaklarıyla) fazla sorun yaşamadı.


240 x 240 çözünürlük, renkli simgelere ve istatistiklere bakmak söz konusu olduğunda çok da kötü değil, 'yürüyen adımlar' bölümü de dahil olmak üzere, gerçekten güzel bir şekilde düzenlenmiş, böylece ilerleme gerçekten açık, biraz gibi.elma izle.

Ancak çözünürlük, çektiğiniz fotoğrafların harika görünmesini sağlamaz, ancak bunun 0.3MP kamerayla daha fazla ilgisi olabilir. Çözünürlük mükemmel olmasa da, kaydırma ve tıklama sırasında ekran hoş ve duyarlı, bu da farklı özelliklerde gezinmeyi kolaylaştırıyor.


Son olarak, ekranın etrafında, saati küçük bileklerde hantal ve büyük yapan çok fazla plastik olduğunu belirtmekte fayda var.

Xplora XGO2 incelemesi

(Resim kredisi: Xplora)

Xplora XGO2 incelemesi: Özellikler

Özellikler söz konusu olduğunda, XGO2, en azından nicelik olarak akıllı saat rekabetinin önüne geçiyor.

En büyük USP'si, saatin bir SIM için yeri olduğu ve 4G, 3G ve 2G bağlantısı sağladığı için arama yapma ve arama alma yeteneğidir. Vodafone Neo gibi, bu yetenek önceden onaylanmış kişilerle sınırlıdır ve kişi eklemek için uygulamada numara eklemeyi kolay bulduk. Görünüşe göre 50 kişilik yer var, ancak kapasiteye ulaşmadan önce arkadaşlarımız tükendi. XGO2, örneğin önceden onaylanmış mesajlar göndermek yerine çocukların metin, sesli mesaj ve emoji yazıp almasına izin vererek kullanıcılara diğer saatlerden daha fazla özgürlük sağlar. Bu muhtemelen saatin hedef kitlesi gibi görünen daha büyük çocuklar için iyi bir haber.


Yerleşik bir SIM'e sahip olması sayesinde saat, GPS ve konum tabanlı özelliklerden yararlanır. Örneğin, evinizin ve okulunuzun çevresinde 'güvenlik bölgeleri' kurma seçeneği vardır. Bunu yapmak oldukça kolaydır ve çocuğunuz bölgeyi terk ederse, ebeveynlik tarzınıza bağlı olarak kullanışlı veya biraz korkutucu olabilecek bir uyarı alırsınız. Ayrıca, çocukların kayıtlı acil durum irtibat kişilerine nerede olduklarını söylemek için 'SOS' düğmesine basabilmeleri de vardır.

Tüm bu özellikler teoride kulağa harika gelse de, GPS izleme herkes için değildir. Yanlış olabilir ve verilerin bir tehlike oluşturup oluşturmayacağı veya güveni ihlal edip etmeyeceği konusunda her zaman endişeler vardır. Ancak nihayetinde bu kişisel bir seçimdir ve aynı zamanda güçlü bir araç olabilir.

Android 4.4 işletim sistemi çalıştıran saat, aynı zamanda, çok kaliteli olmasa da, özçekimler için kullanışlı olan öne monte edilmiş bir kamera gibi eğlenceli özelliklere de sahip. Yalnızca 0,3 MP'lik bir kamerayla fotoğraflar grenli çıkıyor, ancak mini test cihazımız onları çekmeyi ve galeride bileğinde gezinmeyi çok seviyordu. Ayrıca yan tarafta bir meşale var, bu pek bir işe yaramıyor ama sizi biraz gizli ajan gibi hissettiriyor ki bu her zaman iyidir.

Saatin kendisinde çok fazla eğlenceli özellik yok, ancak mini yönetici için bir kronometre, takvim, hesap makinesi ve kayıt cihazı var. Bununla birlikte, saat kullanıcısının hareket ederek Xcoin kazanmasını ve bunları bir 'kampanya' oyununda harcamasını sağlayan bir 'kampanyaya' katılma seçeneği vardır. Bir denediğimizde, seçenek Tom & Jerry The Movie'yi tanıtmak için bir langırt oyunuydu. Bu özellik belki de en çok şuna benzer:Garmin Vivo Jr 3Burada, kullanıcıların ödülleri görmeden önce bir akıllı telefona erişmek için beklemeleri gerekir, ancak içerik veya karakterler arasında seçim yapma yeteneğinden yoksundur.

Neo'da olduğu gibi, ebeveynlerin eğlenceyi kesme (çünkü bu konuda iyiyiz) ve Okul Modu'nu planlama seçeneği var, bu da akıllı saatin yalnızca bir saat olarak kullanılabileceği ve aramalara izin vermeyeceği anlamına geliyor. çocukların sınıfta odaklanmasına yardımcı olmak için iyi. Uygulama bunu basitleştirir ve kendi değerli zamanınızdan tasarruf ederek dönem zamanı için yinelenen desenler ayarlayabilirsiniz - tatil için bunları kapattığınızdan emin olun!

(Resim kredisi: Xplora)

Xplora XGO2 incelemesi: Pil

Akıllı saatlerin en iyi pile sahip olmadığını hepimiz biliyoruz ve bu da farklı değil. 700 mAh pilin bekleme modunda üç gün dayandığı söyleniyor. Bizim için 2 gün gibi bir süreydi, ama bu biraz işlevlerle uğraşmaktı.

Bununla birlikte, çocuklar gadget'larla oldukça fazla oynama eğiliminde olduğundan, özelliklerinden herhangi birini düzenli olarak kullanmayı planlıyorlarsa bu saati her gün şarj etmek zorunda kaldıklarını hayal edebiliriz. Bu, bazıları için bir anlaşma kırıcı olabilir, ancak diğer ağır özelliklere sahip saatlerden farklı değildir.

Frekans veya şarj etme zahmetli olsa da, kutuda bulunan manyetik bir şarj cihazı ile saatte bunu yapmak için mekanizma gerçekten iyi çalışıyor.

Xplora XGO2 incelemesi: Karar

Bu saati sadece özellikleriyle ölçerseniz, XGO2 paketin liderlerinden biridir. göre daha fazla esneklik sunar.vodafone neomesaj gönderme ve arama yapma söz konusu olduğunda, bu özellik söz konusu olduğunda denediğimiz tüm çocuk akıllı saatleri ve izleyicilerinin lideri haline getiriyor. Benzer şekilde rakiplerinden daha fazla güvenlik özelliği sunar.

Ancak saat genel olarak biraz cansız ve neşesiz. Yeterince çok şey yapar, ancak herhangi bir pizzazz ile çok az şey yapar. Fotoğraflar grenli, saat kadranında çok az animasyon var ve ekstralar oldukça sıkıcı, bu yüzden (ucuz) bir sözleşme veya PAYG SIM için ödeme yapmanız gerekeceğini unutmadan 99 £ için oldukça pahalı geliyor.

Çağrılar ve güvenlik bir öncelikse (veya çocuğunuz kendisini bir sonraki Alan Sugar olarak görüyorsa), bu saat iyi bir bahis, ancak bunun dışında, orada daha moda ve eğlenceli seçenekler var.

Bunu beğendin mi?

  • Bunlar smartwatch
Fiyatlar - Xplora XGO2:▼