Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • Xupermask, Will.i.am ve Honeywell'in COVID ile savaşan yüz maskesidir

Xupermask, Will.i.am ve Honeywell'in COVID ile savaşan yüz maskesidir

Xupermask (so͞opərmask), Honeywell ve Will.i.am tarafından oluşturulan gelişmiş bir kişisel koruma ekipmanıdır (KKD). Salgının üzerinden yaklaşık 13 ay geçti,Yüz maskeleribunlar sadece bir yaşam biçimidir, ancak gürültü önleyici kulaklıklar, ışıklar ve fanlar eklemek onu yükseltmenin bir yoludur.

N95 maskelerinden gaz algılama sistemlerine (kurşunsuz yakıtı da icat ettiler) kadar her şeyi üretmiş olan Honeywell'in güvenlik sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimi vardır, bu nedenle ürün üzerindeki uzmanlığına sahip olmak bunun ciddi bir iş olduğu anlamına gelir. Bu arada, Will.i.am bir müzisyen ve yaratıcı teknoloji yenilikçisi oldu ve şüpheleniyoruz ki, tasarım yeteneğini projeye getiriyor.

8 Nisan Perşembe günü satışa çıkan Xupermask daha çok benziyorBane'inhafta sonu giyimi, mağazalarda bir gezi için giyeceğiniz bir şeyden daha iyidir. Bununla kalabalığa karışma şansınız yok. Siyah ve turuncu detaylarla siyah veya gri ve turuncu detaylarla beyaz olarak gelir ve iki boyutta mevcuttur: s/m ve m/l. Zaten yeterince dikkat çekmediyseniz, üzerinde bir dizi gün ışığı LED ışığı da var.

Honeywell ve Will.i.am


Sadece başka bir yüz kaplaması değil – Xupermask

(Resim kredisi: Xupermask)

Xupermask'ın güzelliği, sadece fütürist görünmekle kalmıyor, aynı zamanda teknolojiyle de dolu. Çift fanlar üç hız hava akışı sağlarken, değiştirilebilir 30 günlük HEPA filtreleri filtreleme sağlar. Dahil edilen kulaklıklar aktif gürültü önleme özelliğine sahipken, entegre mikrofon gürültü azaltma özelliğine sahiptir. Ünite daha sonra Bluetooth 5 kullanarak telefonunuza bağlanabilir. Ayrıca, arama cevaplama ve şarkı atlamaya izin vereceğini düşündüğümüz çok işlevli düğmeler içerir.


Pil ömrü yaklaşık yedi saatte verilir, ancak taşınabilir bir pil takımı ile harici şarj portu üzerinden takılarak şarj edilebilir. Xupermask, üç aylık HEPA filtreleri, çok boyutlu kulak uçları ve bir USB şarj kablosu ile birlikte gelir. İlk indirim 8 Nisan Perşembe günü satışa çıkıyor ve fiyatı doğrudan 299$ / 216£.Xupermask.comABD, Kanada, İngiltere ve Avrupa'ya teslimat ile. Bu, yaklaşık 390 AU$ civarında çalışıyor, ancak şu anda maskenin Avustralyalı alıcılar için mevcut olup olmayacağı belli değil.

Günümüzün en iyi Sonos IKEA Senfonik hoparlörü, ikea senfonik masa lambası ve Sonos IKEA Senfonik lamba hoparlör fiyatları Senfonik WiFi Kitaplık ... IKEA 99 $ Senfonik masa lambasını görüntüle IKEA 179 $ IKEA SENFONİK Masa lambasını görüntüle ... Amazon 399,99 $ 250'den fazla kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar için her gün milyonlarca ürün