Close
  • Ana
  • /
  • Haberler
  • /
  • Artık Will.i.am's Dial 'smartcuff'u doğrudan satın alabilirsiniz. Sence ne kadar?

Artık Will.i.am's Dial 'smartcuff'u doğrudan satın alabilirsiniz. Sence ne kadar?

Will.i.am'ın ilgi çekici 'smartcuff' giyilebilir cihazı, yalnızca sözleşmeli olarak kısa bir süre sonra, 359,99 £ karşılığında Birleşik Krallık'ta doğrudan satın alınabilir.Üç mağazadan veya çevrimiçi.


Daha önce Dial 49 £ peşin ve ardından 24 aylık bir sözleşmede ayda 24 £ idi. Bu sözleşme anlaşması 500 MB veri ve 100 dakikalık çağrı içeriyordu. Telefon, telefonunuzdan bağımsız olarak çalışmak üzere tasarlanmıştır - kendi SIM kart yuvasına sahiptir. Elbette, cihazı doğrudan satın alırsanız, Kullandıkça Öde'de (PAYG) dakikada 3p, metin başına 2p ve MB veri başına 1p olarak kullanmanız gerekir.

Dial'ı etten gördük. Oldukça hantal, ancak size öğrenme ve yanıtları düzenleme yeteneğine sahip olan Siri veya Cortana benzeri yapay zeka yardımcısı AneedA gibi bazı ilginç özelliklere sahiptir.

AneedA ayrıca hareket halindeyken özel çalma listeleri oluşturmak veya yakındaki en iyi restoranları tavsiye etmek gibi şeyler de yapabilir.

Cihaz ayrıca, i.am + 'ın yerleşik müzik hizmetiyle birlikte gelir, 20 milyondan fazla parçaya sahiptir ve aylık ücret alınmaz. Böylece parçaları indirebilir ve müzik dinleyebilirsiniz. Üç, bu verilerin Birleşik Krallık veri ödeneğinizden düşülmeyeceğini söylüyor.


Kadran, önceki ve ezici Puls'a benziyor (ayrıca will.i.am'ın giyilebilir cihazlara ilk baskısı) ve 1,63 inç AMOLED ekran, 3G, Bluetooth, Wi-Fi ve GPS artı a2 Megapiksel öne bakan kamera ve 32GB değerinde yerleşik depolama.