Close
  • Ana
  • /
  • smartwatch
  • /
  • Artık Apple Watch'unuzda 'grip benzeri' koronavirüs belirtileri olup olmadığını kontrol edebilirsiniz

Artık Apple Watch'unuzda 'grip benzeri' koronavirüs belirtileri olup olmadığını kontrol edebilirsiniz

Çoğu gün sağlık ve zindeliğiniz söz konusu olduğunda, Apple Watch'unuz en iyi arkadaşınızdır. Kalp atış hızınızı izler, böylece stres seviyelerini izleyebilir ve egzersiz programlarınızı optimize edebilirsiniz, uyku döngülerinizi izleyerek, yeterince kaliteli uyku çekmeyi öğrenir, öldürücü antrenman listeleri tutar ve daha fazlasını yükler.


Artık yeni bir uygulama güncellemesi, grip veya koronavirüs gibi hastalık belirtileriyle savaşırken vücudunuzun ne durumda olduğunu bilmenizi sağlayabilir.

  • En iyi Apple Watch fırsatları
  • Apple Watch Series 5 incelemesi

ÖzgürKardiyogram uygulamasıApple Watch için bileğinizde kalp atış hızınızın grafiğini gerçek zamanlı olarak gösterir, verileri kapsamlı paketler halinde görüntüler ve verileri doktorunuza sunmak üzere PDF'lere aktarmanıza olanak tanır.

Perşembe gününden itibaren, en son güncelleme uyku kalp atış hızınızı izleyeceğini belirten Uyku BPM özelliğini içeriyor ve grip belirtileri yaşıyorsanız, verileri normal dinlenme kalp atış hızınızla karşılaştırabilir. Yaşıyor olabileceğiniz herhangi bir hastalığa kalbinizin nasıl tepki verdiğinin bir göstergesi olabilir.

Cardiogram'ın kurucu ortağı Johnson Hsieh, 'Cardiogram'ın yeni Sleeping BPM özelliği, kullanıcıların vücutlarının grip semptomlarına veya COVID-19 dahil diğer hastalıklara nasıl tepki verdiğinin daha fazla farkında olmalarına yardımcı olabilir' dedi.Apple Insider.


Apple Watch Series 5

(Resim kredisi: Apple)

Uygulama, kalp atış hızınızdaki dalgalanmalar nedeniyle grip benzeri semptomları işaretleyecektir, ancak Kardiyogram ekibi bunun tıbbi olarak onaylanmış bir koronavirüs testinin yerine geçmediğini vurgulamaya isteklidir.


Bunun yerine, kullanıcılara grip benzeri semptomların kalp atış hızı düzenleri aracılığıyla vücutlarını nasıl etkilediğinin daha fazla farkına varmaları için ek bir araç sunuyoruz. '

COVID-19 gibi hastalıklarla savaşırken vücudun dinlenme nabzı çok farklı görünecektir. Uyku sırasında aktif olan diğer kalp atış hızı izleme uygulamaları da farklılıklar gösterebilir, ancak yakın zamandaki düzensizlikleri belirlemek için geçmiş verilerinizi tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir.


Yine, bu bir şeylerin yanlış olduğuna dair bir gösterge olsa da, tıbbi olarak onaylanmış bir testin ikamesi olarak değerlendirilmemelidir.

Bunu beğendin mi?

  • En iyi akıllı saat
Bugünün en iyi Apple Watch 5 fırsatları İndirimli Fiyat Demo Apple Watch Olarak Kullanıldı ... Kogan.com599 ABD doları 499 ABD doları GörünümDemo Apple Watch Olarak Kullanılan İndirimli Fiyat ... Dick Smith599 ABD doları 499 ABD doları GörünümApple Watch Serisi 5 44 mm ... ebay650 $ Görünümİndirimli Fiyat Apple Watch Series 5 44mm ... Amazon Prime 849 $ 739,99 $ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz