Close
  • Ana
  • /
  • Saatler
  • /
  • Goldsmiths'te No Time To Die'dan James Bond'un yeni saatini artık ön sipariş verebilirsiniz.

Goldsmiths'te No Time To Die'dan James Bond'un yeni saatini artık ön sipariş verebilirsiniz.

Geçen ayOmega, James Bond'un bileğine bağlanacak saati ortaya çıkardıNo Time to Die, Omega Seamaster Diver 300M 007 Edition'da.


Omega, Daniel Craig ve film yapımcıları ile Bond'un saatinin geliştirilmesi üzerinde yakından çalışarak, saat anında bir klasik haline geldi.

Artık İngiltere'deki Omega Seamaster Diver 300M 007 Sürümü için Goldsmiths'ten ön sipariş verebilirsiniz ve ücretsiz bir Wolf saat sarıcı ile birlikte gelir. Saatin fiyatı 6.520 £ (ABD'de 9.200 $).

Saatinizi sepetinize eklerseniz ve kasaya gittiğinizde, Goldsmiths beklenen teslimatın 10 ila 12 hafta arasında olduğunu belirtir, ancak açıkçası, ne kadar erken sipariş verirseniz, o kadar çabuk ulaşır.

Aşağıdaki bağlantıya göz atın:


Saat hakkında biraz daha bilgi mi arıyorsunuz? Omega, kasa ve bilezik için 2. Derece Titanyum kullanmıştır ve saat, Bond'un askeri ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel olarak üretilmiştir.

Bu saat için Omega, belirli vintage kadranların zamanla döndürdüğü eski kahverengi 'tropikal' tonu taklit eden alüminyum bir kadran geliştirdi. Bu saatin alüminyum bezel halkası da aynı renk tonuna sahiptir.


(Resim kredisi: Omega)

Saat ayrıca safir kristal camın özel yeni kubbesine sahiptir, ayrıca standart Seamaster Diver 300M modellerinden biraz daha ince bir saat yaratmıştır.


Arka kapakta, gerçek askeri üretim saat formatına uyan bir dizi rakam bulacaksınız. & ldquo; 0552 & rdquo; bir deniz kod numarasıdır ve & ldquo; 923 7697 & rdquo; dalgıç saatlerinin numarası olmak. & Ldquo; A & rdquo; vidalı kurma kolu olan bir saati belirtirken, & ldquo; 007 & rdquo; elbette James Bond’un ikonik temsilci numarası. Son olarak, & ldquo; 62 & rdquo; ilk James Bond filminin yapıldığı yılı ifade eder.

Resim 1/5

Hayır Bay Bond, aramanızı bekliyorum ...
(Resim kredisi: Omega)
Resim 2/5

Başka Bir Gün Çevir
(Resim kredisi: Omega)
Resim 3/5


Yarın Asla Aramaz
(Resim kredisi: Omega)
Resim 4/5

Live and Let Dial
(Resim kredisi: Omega)
Resim 5/5

Dr. NATO
(Resim kredisi: Omega)

Yeni saat, tüm gravürleri doğru hizada tutan bir NAIAD LOCK kasası ile tamamlandı.

İçeride, endüstrinin en yüksek hassasiyet, kronometrik performans ve manyetik direnç standartlarını karşılayan Omega Eş Eksenli Master Kronometre Kalibre 8806 çalıştırılıyor.

Daniel Craig, saatin arkasındaki ilhamı şöyle anlatıyor: & ldquo; Omega ile çalışırken, 007 gibi bir askeri adam için hafif bir saatin anahtar olacağına karar verdik. Ayrıca saate benzersiz bir avantaj sağlamak için bazı eski dokunuşlar ve renkler önerdim. Son parça inanılmaz görünüyor. & Rdquo;

Güzel haberler? Önceki yıllardan farklı olarak, bu model sınırlı bir sürüm olmayacak.

Model, Şubat ayından itibaren Omega'nın mevcut koleksiyonuna katılacak ve ya titanyum örgü bileklik ya da ilmek üzerine oyulmuş 007 çizgili NATO kayış ile satışa sunulacak.

Özel bir kahverengi kumaş kese içinde teslim edilecek ve OMEGA’nın tam 5 yıllık garantisiyle birlikte sunulacaktır.

Bu saat yeni modelde de görülebilir.Ölmek İçin Zaman Yokfragman, aşağıdan kontrol edin:

Ölmek İçin Zaman YokNisan 2020'de sinemalara gelmesi planlanıyor.

Bunu beğendin mi?