Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Amazon Echo'nuz yeni ve harika bir ücretsiz özelliğe kavuştu

Amazon Echo'nuz yeni ve harika bir ücretsiz özelliğe kavuştu

İngiltere'deki Alexa cihazlarının sahipleri için iyi haber: bugünden itibaren, Birleşik Krallık'ta henüz Prime üyeliği veya Amazon Music Unlimited aboneliği olmayan müşteriler, Amazon Music ile reklam destekli bir çalma listesi ve istasyon seçkisini ücretsiz olarak dinleyebilir. Echo, Echo Dot, Echo Show 5 ve Echo Input'u içeren, ancak Ring Görüntülü Kapı Zili'ni içermeyen Alexa uyumlu uyumlu cihazlarda.

  • Amazon Echo ayrıca yeni müzikler keşfetmenize yardımcı olabilecek şık bir özelliğe sahiptir.

Alexa destekli bir cihazın sahibi olarak artık bir şarkıya, sanatçıya, döneme ve türe dayalı bir istasyonu çalma ve Rap Rotation, Pop Culture ve daha fazlasını içeren Amazon Music'in küresel çalma listelerinden bazılarını dinleme erişiminiz var. Dinlemek için şunu söylemeniz yeterlidir:

Bu çalma listesini dinlemek için 'Alexa, Pop Culture çalma listesini çal'.

Onun müziğini içeren bir istasyon dinlemek için 'Alexa, Taylor Swift çal'.


O dönemin müzikleriyle dolu bir istasyonu dinlemek için 'Alexa, doksanların müziğini çal'.

Türden müzik dinlemek için 'Alexa, rap müziği çal'.


Ve bunun gibi.

İstasyonları beğendiyseniz ve müziği reklamlar olmadan istediğinize karar verirseniz, mobil, masaüstü, Alexa özellikli cihazlar ve daha fazlası dahil olmak üzere cihazlarınızda 2 milyondan fazla şarkı ve binlerce istasyon ve çalma listesi almak için Amazon Prime'a abone olabilirsiniz. üyeliğiniz için hiçbir ek ücret ödemeden.


Ve bir müzik seçkisinden daha da fazlasını istiyorsanız, en son çıkanların da dahil olduğu 50 milyondan fazla şarkıya sınırsız erişim sağlayan premium abonelik hizmeti olan Amazon Music Unlimited'a göz atın.

Daha fazla bilgi için Amazon Müzik'e gidin.

Bugünün en iyi Amazon Echo fırsatları İndirimli Fiyat Echo Dot (3. Nesil) - Akıllı ... Amazon Echo Dot (3. Nesil) Amazon £ 39.99 £ 24.99 GörüntüleTüm fiyatları görünEcho Plus (2. Nesil), Heather ... Amazon Echo Plus (2. Nesil) Amazon £ 139.99 GörüntüleTüm fiyatları görünAmazon Echo Plus - Birlikte ... Amazon Echo Plus Amazon £ 139.99 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Yankısı Gösterisi (2. Nesil) - Burada kalın ... Amazon Echo Show (2. Nesil) Amazon £ 219.99 £ 179.99 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Yankısı Göster 5 - İletişimde Kalın ... Amazon Echo Göster 5 Amazon £ 79.99 £ 64.99 GörüntüleTüm fiyatları görünEcho Sub | Güçlü subwoofer ... Amazon Echo Sub Amazon £ 119.99 İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz