Close

Eski Samsung akıllı saatiniz BÜYÜK bir yükseltme almak üzere

Samsung, Bixby sesli asistanını Gear S3 ve Gear Sport akıllı saatlerine getirerek eskimiş S Voice'larının yerini alıyor.


S Voice, Samsung’un bir sesli asistan için ilk denemesiydi, ancak Siri, Alexa ve Google Asistan gibi rakiplerinin her zaman önemli ölçüde gerisinde kaldı. Cihazlardan belirli işlevleri yerine getirmelerini istemek için yararlı olmasına rağmen, kendine ait bir kişiliği yoktu ve yapabilecekleri sınırlıydı.

Bu durum, Samsung'un 2017'de Galaxy akıllı telefonlarda piyasaya sürüldüğünde Alexa'ya karşı daha gelişmiş cevabı haline gelen Bixby'nin piyasaya sürülmesiyle değişti.

Bixby artık Samsung'un mevcut akıllı saatlerinde görünüyor, ancak 2016'dan Gear S3 ve 2017'den Gear Sport gibi eski modellerin sahipleri S Voice ile yetinmek zorundaydı. Ancak şimdi, yakın zamanda S Voice'un kapanmasıyla, Samsung, Bixby'yi bu eski modellere getiriyor.

Tüketici teknolojisinin hızla modası geçmiş hissettiği bir dünyada, dört yaşındaki bir akıllı saatin bir yazılım güncellemesi aracılığıyla yepyeni bir ses asistanı aldığını görmek canlandırıcı.


Samsung, S Voice'in 1 Haziran 2020'de tüm cihazlarda kapatılacağını söyledi, bu nedenle Bixby'ye yükseltmenin o zaman veya biraz daha erken gelmesini bekliyoruz. S Voice kaybından dolayı akıllı telefonlar ve tabletler, Bixby'ye yükseltilmeyecek. /news/bixby-to-gear-s3-gear-sport, ancak Gear S3 ve Gear Sport olacak.

Şimdi, Bixby'nin tüm zamanların en büyük ses asistanı olduğunu iddia etmeyeceğiz; lansmanda kendine bir isim yapmakta zorlandı ve Alexa ve Google Asistan'ın gerisinde kaldı. Ancak yine de, Samsung'un, özellikle bir çift eskiyen akıllı saat için, sonlandırılan S Sesi için ücretsiz bir değiştirme sunduğunu görmek harika.

  • En iyi Samsung Galaxy Watch Active2 fırsatları
Bugünün en iyi Samsung Galaxy Watch Active 2 fırsatları 226 Amazon müşteri yorumu Samsung - Galaxy Watch Active ... Amazon Prime 230 £ Samsung Galaxy Watch Active2'yi görüntüleyin Microsoft pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/clickSamsung Galaxy UA Active 2 ... JD Williams 349 £ SAMSUNG Galaxy Watch Active2'yi Görüntüle ... Currys PC World 399 £ Göster Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz