Close
  • Ana
  • /
  • Saatler
  • /
  • Bu sınırlı sayıda üretilen Seiko 5 Sport'a bayılacaksınız

Bu sınırlı sayıda üretilen Seiko 5 Sport'a bayılacaksınız

Seiko yeni bir saat duyurdu, ancak Seiko'nun çıkardığı çoğu saatin aksine, bu saat Japon markası tarafından tasarlanmamıştı. Bunun yerine, bu, 'Custom Watch Beatmaker' kampanyasından kazanan Seiko 5 Sports tasarımıdır.

Bu yarışma, katılımcıların markanın web sitesinde beş saat parçasını seçip birleştirerek orijinal Seiko 5 Sports saatlerini oluşturduklarını gördü. Modeliniz favori ise oy alabilirsiniz.

Ardından her saat, markanın “Tarzını Göster” konseptiyle aynı değeri paylaşan sekiz gelecek vaadeden sanatçı tarafından yaratılan 32 orijinal müzik parçasından biriyle eşleştirildi.

  • Erkekler için en iyi saatler

Aşağıdaki saatin net görüntüsünden de görebileceğiniz gibi – bize büyük Seiko Pogue havası veriyor, bu, eğer farkında değilseniz, uzayda takılan ilk otomatik kronograf olarak ün kazanan 70'lerden kalma bir koleksiyon saatidir. . Ayrıca gerçekten harika görünüyordu.


Bu sınırlı üretim Seiko 5 farklı değil, saat kırmızı ve mavi vurgulu bir çerçeve ile birlikte altın renkli bir kadranı içeriyor.

Seiko 5 Sports Özel Saat Beatmaker


(İmaj kredisi: Seiko)

Custom Watch Beatmaker kampanyası Ekim 2020'den Ocak 2021'e kadar sürdü ve yukarıdaki giriş açık ara en fazla 'beğeni'yi kazandı. 48.000'den fazla orijinal tasarım arasından seçildi ve dünya çapındaki 16.000.000 oydan yaklaşık 8.500.000 oy aldı.

Seiko 5 Sport Custom Watch Beatmaker saat, 260 £ RRP ile 2.021 adet sınırlı sayıda satışa sunulacak. Şanslıysanız, Ağustos 2021'de seçili Seiko Boutique Online web sitelerinde bir tane bulacaksınız.


Avustralyalılar saati şimdi yalnızca şu adresten ön sipariş verebilir:Seiko Butik Çevrimiçi499 AU $ için mağazalar. Beş yıllık garanti dahil olmak üzere Ağustos/Eylül aylarında sevkiyat bekleniyor.

Bunu beğendin mi?