Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • YouTube, iPhone ve Android cihazlarda video seçenekleri ekler

YouTube, iPhone ve Android cihazlarda video seçenekleri ekler

Yeni seçenekler kullanıma sunuluyorYouTube uygulamasıAndroid ve iPhone kullanıcıları için videolarınızı nasıl gördüğünüz üzerinde daha fazla kontrol sağlamak için. Şimdiye kadar, çözünürlük varsayılan olarak bağlantınıza bağlı olarak bir Otomatik ayardaydı ve maksimum değerden (çoğunlukla 720p veya 1080p) 144p'ye kadar manuel olarak seçme seçeneği vardı.


Uygulamanın en son sürümü artık çözünürlüğü ayarlamak için iki ek seçenek sunuyor. Daha yüksek görüntü kalitesi seçimi, görüntü kalitesini mümkün olan en iyi seçeneğe (720p'ye kadar) önceliklendirirken, veri tasarrufu seçeneği, akış sırasında tüm verilerinizi kullanmaktan sizi kurtarmak için kaliteyi maksimum 480p ile sınırlar.

Ayarlar, seçenekler menüsünden Kalite seçilerek video başına yapılabilir. YouTube ayarlar menüsündeki video kalitesi tercihlerinden de evrensel değişiklikler yapabilirsiniz.

YouTube uygulaması

YouTube video kalitesi ayarları


(Resim kredisi: YouTube)

Hikaye, ilk olarakAndroid Polisi, bu ekstra adımların gerçekten gerekli olup olmadığını sorguluyor. Ve aynı fikirde olma eğilimindeyim. Ana ayarlar menüsündeki genel bir veri tasarrufu seçeneği, veri limitlerini hala sınırlayan kullanıcılar için uygun olsa da, daha yüksek resim kalitesi seçeneği, zaten manuel olarak seçilemeyen veya gerçekten de Otomatik ayarların zaten sağladığı çok az şey yapıyor gibi görünüyor. .

Tek gerçek fayda, WiFi ve mobil ağ kullanımı için farklı ayarlar seçeneğine sahip olmaktır. Yeni ayarları bulmak için YouTube uygulamasının en son sürümünü indirdiğinizden emin olun. Yazma sırasında, yeni ayarlar iPhone sürümünde mevcut değildi.


Bugünün en iyi Samsung Galaxy S21 fırsatları Sözleşme Fırsatları Sim Free Editörün Seçimi Üç24 aySamsung Galaxy S21 (128GB) Samsung Galaxy S21 (128GB) 19 £ peşin 38 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler100GBveri Üç24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100GBveri Fonehouse'da Görüntüleme 19 £ peşin 38 £ /ay Fonehouse'da Görüntüleme Peşin maliyet yok Sky Mobile36 aySamsung Galaxy S21 (128GB LED) Samsung Galaxy S21 (128GB LED) Ücretsiz peşin 36 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveri Sky Mobile36 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveri Görünümü Sky Free'de peşin ödeme 36 £ /ay EE EE'de Sky Best'te Görüntüleme24 aySamsung Galaxy S21 (128GB Gri) Samsung Galaxy S21 (128GB Gri) 49 £ peşin 41 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler100GBEE verileri24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100GBveriler Fonehouse'da Görüntüleme 49 £ peşin 41 £ /ay Fonehouse'da Görüntüleme En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz