Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • YouTube pilotları, reklamsız görüntüleme için daha ucuz 'Premium Lite' abonelik katmanı

YouTube pilotları, reklamsız görüntüleme için daha ucuz 'Premium Lite' abonelik katmanı

YouTube, YouTube'un mevcut premium paketinin diğer avantajlarından bazıları olmadan kullanıcılara reklamsız görüntüleme sunan 'Premium Lite' adlı daha ucuz bir abonelik katmanını test ediyor.


Şu anda yeni 'hafif' planı denemek için Belçika, Danimarka, Finlandiya, Lüksemburg, Hollanda, Norveç veya İsveç'te olmanız gerekiyor, ancak YouTube'un YouTube'dan gelen geri bildirimlere dayanarak birkaç abonelik planı daha denemeyi planladığı bildiriliyor toplum.

kullanıcıSıfırlama DönemiGoogle, daha sonra varlığını doğrulamadan önce yeni YouTube planını fark etti. Yeni ‘Lite' katmanı, kullanıcılara web ve mobil uygulamasında reklam olmadan YouTube videolarını yayınlama olanağı verecek.

Çevrimdışı indirmeler veya YouTube uygulamasını arka planda çalıştırma konusunda çok telaşlı değilseniz,en iyi iPhoneveyaen iyi Android telefonlar, o zaman bu, en üst düzey plan için her ay en yüksek doları vermek zorunda kalmadan kesintisiz akışa erişmenizi sağlayan mükemmel bir orta yol olabilir.

Youtube


(İmaj kredisi: Shutterstock)

yorumlardaSınır, bir YouTube sözcüsü şunları söyledi: 'İskandinav ve Benelüks'te (İzlanda hariç), kullanıcılara daha da fazla seçenek sunmak için yeni bir teklifi test ediyoruz: Premium Lite maliyeti ayda 6,99 € (veya aylık yerel eşdeğeri) ve buna reklam dahildir. -YouTube'da ücretsiz videolar.”

YouTube Premium Lite, Premium sürüm için 11,99 €'ya kıyasla aylık 6,99 €'dur. YouTube'dan diğer platformların yanı sıra masaüstü, mobil ve akıllı TV'lerde reklamsız görüntülemeye ihtiyacınız varsa, bu, YouTube içeriğini sürekli kesintiler olmadan sindirmek için mükemmel bir yol olabilir - ve bu süreçte kendinize biraz para harcamaktan tasarruf edin.