Close
  • Ana
  • /
  • Saatler
  • /
  • Zenith, LVMH Watch Week Dubai'de yeni Defy Midnight ve Land Rover Edition'ı tanıttı

Zenith, LVMH Watch Week Dubai'de yeni Defy Midnight ve Land Rover Edition'ı tanıttı

İlk LVMH İzleme Haftasını kutlamak için Zenith, yeni Defy Midnight koleksiyonu ve Land Rover Defender'dan esinlenen bir saat de dahil olmak üzere bir dizi yeni kadın ve erkek saati duyurdu.


İlk olarak Defy Midnight koleksiyonumuz var. Altı farklı kadın saatinden oluşan bu seri, 36 mm paslanmaz çelik gövde ve yıldızlı bir gece gökyüzünden ilham alan elmaslarla süslenmiş bir dizi kadran kullanır.

Koleksiyonun yarısında bezel üzerinde elmaslar yer alırken, diğer üçünün kasalarına ve kayışlarına uygun paslanmaz çelik çerçeveler bulunuyor. Tüm modellerin saat 3 konumunda tarih komplikasyonu vardır ve tümü, 48 saatlik güç rezervine sahip kurum içi Elite 670 SK otomatik kurmalı mekanik mekanizma ile güçlendirilmiştir.

(Resim kredisi: Zenith)

Aralık boyunca en çok farklılık gösteren şey, gece gökyüzüne benzemek için renk değiştiren gradyan kadranıdır. Kadran, iki bezel tipinin her biri için siyah, mavi ve gümüş renklerinde sunuluyor. Tüm yüzler, neredeyse siyahtan daha açık tonlara geçen dikey bir gradyan efektine sahiptir.


Elmas saat imleri görünümü tamamlar ve Zenith defy Midnight koleksiyonundaki tüm modeller 10 ATM veya yaklaşık 100 metre su geçirmezliğe sahiptir.

Zenith Defy Midnight koleksiyonu, elmas çerçeveli 8,900 CHF (7,000 £) veya CHF 10,900 (8,600 £) olarak fiyatlandırılıyor. Her biri üç farklı renkli kayışla birlikte gelir.


LVMH Watch Week'te Zenith tarafından yeni Defy 21 Land Rover Edition da piyasaya sürüldü. Sağlam ve sınırlı sayıda üretilen saat, tamamen yeni Land Rover Defender'ın lansmanı ile aynı zamana denk gelecek şekilde yapıldı.


(Resim kredisi: Zenith)

250 örnekle sınırlı olan saat, saniyenin 1 / 100'ü oranında bir kronograf ile sağlamlık ve hafiflik için mikro püskürtme titanyumdan yapılmış bir kasaya sahiptir. Bir Defy 21 modunda ilk kez Zenith, Land Rover Edition'a Zenith logosunun altında ince bir şekilde gösterilen doğrusal bir güç rezervi penceresi taktı.

44 mm Land Rover saat, 50 saatlik güç rezervine sahip bir El Primero 9004 otomatik kurmalı mekanik mekanizma ile çalışır.

Su geçirmezlik 100 metrede Defy Midnight koleksiyonuyla aynıdır. Saat, biri gri kauçuktan, diğeri kumaştan olmak üzere iki kayışla birlikte gelir; her ikisi de titanyum çift katlanır toka ile birlikte gelir.

Zenith Defy 21 Land Rover Edition, 11.000 £ 'dan biraz fazla olan 13.900 CHF fiyatla satılıyor.


  • Goldsmiths'te Zenith saat satın alın
  • Mappin & Webb'de Zenith saatlerini satın alın